Nedjelja, 25.06.17
Dobro dosli: Gost | RSS
Sport TV Uzivo                Online Igrice                Net TV & Xat Chat                FilmoTeka                Domace Flash TV                Domace VLC TV                World TV
Novi Postovi  *   Pretrazi Postove  *   Clanovi  *   Pravila Forum-a  *   RSS
Page 1 of 11
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber 
Forum » MOBITELI » Sve za mobilne telefone » Kako podesiti moj android da se Wi-Fi ne gasi
Kako podesiti moj android da se Wi-Fi ne gasi
peja Post broj: 1 - Petak, 03.01.14, 19:46
Porucnik
Poruka: 503
Status:
Sigurno Vam se desilo da ste skidali nešto preko Wi-Fi, međutim onda se ugasio ekran telefona, time se ugasio Wi-Fi, i prekinuo se download. Za taj problem ima jednostavno rješenje: potrebno je da izmjenite postavku kako se Wi-Fi ne bi gasio kada se ugasi ekran, a to ćete učiniti na ovaj način:

- Idite na “Settings” ili postavke
- Izaberite “Bežično i mreža”
- Izaberite “Wi-Fi Postavke”
- Sada pritisnite meni dugme i izaberite “Napredno”
- Tu izaberite “Wi-Fi postavke načina spavanja”
- U ovom izborniku sada odlučite, želite li da se Wi-Fi gasi kada se ugasi ekran, da se nikada ne gasi ako je Vaš android priključen na punjač, ili da se jednostavno Wi-Fi nikad ne gasi ako ste ga upalili.

- Na engleskom su ove postavke SETTINGS > WIRELESS AND NETWORK > WI-FI SETTINGS > Menu button > ADVANCED > WI-FI SLEEP POLICY > NEVER

I to je to! Izaberite “Nikad”, i Vaš Wi-Fi se neće više ugasiti kada se ugasi ekran. Mi preporučujemo da izaberete opciju “nikad”, iz jednog jednostavnog razloga: Za većinu android mobitela ili tableta, Wi-Fi konekcija troši mnogo manje bateriju nego 3G konekcija. Ako se Wi-Fi gasi kada se ugasi ekran, onda se Vaš android konektuje na 3G, što troši bateriju. A ako je stalno konektovan na Wi-Fi, manje će trošiti bateriju. Jednostavno isprobajte i uvjerite se sami šta je najbolje rješenje za Vas i Vaš android.
zico Post broj: 2 - Petak, 10.01.14, 17:07
Vojnik
Poruka: 24
Status:
thanks
rozajeonline Post broj: 3 - Nedjelja, 12.01.14, 21:20
Zastavnik
Poruka: 135
Status:
Hvala @Peja, bas sam kontao kako da se ovo rijesi.
salenis Post broj: 4 - Ponedjeljak, 27.01.14, 17:26
Vojnik
Poruka: 6
Status:
Hvala, I meni je bila ova informacija potrebna smile
sime Post broj: 5 - Srijeda, 29.01.14, 01:36
Vojnik
Poruka: 89
Status:
Hvala, bas mi se pre neki dan ovo desilo...
Mario007 Post broj: 6 - Subota, 01.02.14, 18:25
Vojnik
Poruka: 55
Status:
hvala
MarkoNG Post broj: 7 - Subota, 15.02.14, 23:45
Vojnik
Poruka: 4
Status:
hvala.
remax Post broj: 8 - Srijeda, 18.06.14, 09:02
Vojnik
Poruka: 49
Status:
Jel zna ko na iphonu kad je u standbay modu wifi ne reaguje?
zacas Post broj: 9 - Petak, 09.01.15, 16:31
Vojnik
Poruka: 68
Status:
hvala
Forum » MOBITELI » Sve za mobilne telefone » Kako podesiti moj android da se Wi-Fi ne gasi
Page 1 of 11
Search:

Forum Chat Samo reg. clanovi imaju pristup CHAT BOX-u
-"TOP 25 FORUMASA"-
Gledanje Pay TV kanala bez valjane pretplate je ilegalno, sve datoteke/informacije ovdje su samo za obrazovne svrhe.
Watching Pay TV channels without a valid subscription is illegal , all files/information here are only for educational purposes only.
Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist