Cetvrtak, 14.12.17
Dobro dosli: Gost | RSS
Novi Postovi  *   Pretrazi Postove  *   Clanovi  *   Pravila Forum-a  *   RSS
Page 1 of 11
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber 
Forum » MOBITELI » Sve za mobilne telefone » Kako podesiti moj android da se Wi-Fi ne gasi
Kako podesiti moj android da se Wi-Fi ne gasi
peja Post broj: 1 - Petak, 03.01.14, 19:46
Porucnik
Poruka: 503
Status:
Sigurno Vam se desilo da ste skidali nešto preko Wi-Fi, međutim onda se ugasio ekran telefona, time se ugasio Wi-Fi, i prekinuo se download. Za taj problem ima jednostavno rješenje: potrebno je da izmjenite postavku kako se Wi-Fi ne bi gasio kada se ugasi ekran, a to ćete učiniti na ovaj način:

- Idite na “Settings” ili postavke
- Izaberite “Bežično i mreža”
- Izaberite “Wi-Fi Postavke”
- Sada pritisnite meni dugme i izaberite “Napredno”
- Tu izaberite “Wi-Fi postavke načina spavanja”
- U ovom izborniku sada odlučite, želite li da se Wi-Fi gasi kada se ugasi ekran, da se nikada ne gasi ako je Vaš android priključen na punjač, ili da se jednostavno Wi-Fi nikad ne gasi ako ste ga upalili.

- Na engleskom su ove postavke SETTINGS > WIRELESS AND NETWORK > WI-FI SETTINGS > Menu button > ADVANCED > WI-FI SLEEP POLICY > NEVER

I to je to! Izaberite “Nikad”, i Vaš Wi-Fi se neće više ugasiti kada se ugasi ekran. Mi preporučujemo da izaberete opciju “nikad”, iz jednog jednostavnog razloga: Za većinu android mobitela ili tableta, Wi-Fi konekcija troši mnogo manje bateriju nego 3G konekcija. Ako se Wi-Fi gasi kada se ugasi ekran, onda se Vaš android konektuje na 3G, što troši bateriju. A ako je stalno konektovan na Wi-Fi, manje će trošiti bateriju. Jednostavno isprobajte i uvjerite se sami šta je najbolje rješenje za Vas i Vaš android.
zico Post broj: 2 - Petak, 10.01.14, 17:07
Vojnik
Poruka: 24
Status:
thanks
rozajeonline Post broj: 3 - Nedjelja, 12.01.14, 21:20
Zastavnik
Poruka: 136
Status:
Hvala @Peja, bas sam kontao kako da se ovo rijesi.
salenis Post broj: 4 - Ponedjeljak, 27.01.14, 17:26
Vojnik
Poruka: 6
Status:
Hvala, I meni je bila ova informacija potrebna smile
sime Post broj: 5 - Srijeda, 29.01.14, 01:36
Vojnik
Poruka: 89
Status:
Hvala, bas mi se pre neki dan ovo desilo...
Mario007 Post broj: 6 - Subota, 01.02.14, 18:25
Vojnik
Poruka: 55
Status:
hvala
MarkoNG Post broj: 7 - Subota, 15.02.14, 23:45
Vojnik
Poruka: 4
Status:
hvala.
remax Post broj: 8 - Srijeda, 18.06.14, 09:02
Vojnik
Poruka: 49
Status:
Jel zna ko na iphonu kad je u standbay modu wifi ne reaguje?
zacas Post broj: 9 - Petak, 09.01.15, 16:31
Vojnik
Poruka: 68
Status:
hvala
Forum » MOBITELI » Sve za mobilne telefone » Kako podesiti moj android da se Wi-Fi ne gasi
Page 1 of 11
Search:

Forum Chat Samo reg. clanovi imaju pristup CHAT BOX-u
-"TOP 25 FORUMASA"-

Sav sadrzaj koji se nalazi na nasem forumu sluzi iskljucivo u edukativne svrhe, svaka upotreba i koristenje nelegalnih programa i televizijskih streamova je zakonom kaznjiva, kupite ili se preplatite na legalan program ili televizijski paket.
All content on our forum serves exclusively for educational purposes, every use and use of illegal programs and television streams is punishable by law, purchased or paid to a legal program or television package.
Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist