Nedjelja, 19.11.17
Dobro dosli: Gost | RSS
Novi Postovi  *   Pretrazi Postove  *   Clanovi  *   Pravila Forum-a  *   RSS
Page 1 of 11
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber 
Forum » MOBITELI » Sve za mobilne telefone » Tesla L7 3G tablet (tablet nece da se upali)
Tesla L7 3G tablet
toda81 Post broj: 1 - Subota, 07.01.17, 15:34
Vojnik
Poruka: 8
Status:
Imam tablet tesla l7 3g. Tablet uopste nece da se upali. Kada pokusam da ga uplaim pise samo tesla i to vrti u nedeogled i nikako ne uspeva da se upali. Jedino mogu da udjem u njegov recovery, ali nista vise od toga. Probao sam da odradim wipe data factory reset preko recovery-a i isao sam na reboot system,ali se tablet ni posle toga nije uplaio.

Cisto da vam kazem i to da tablet imam vec godinu dana i da sam ga odavno rootovao i sve je radilo ok dok nisam odlucio da odradim reset na fabricka podesavanja i kada sam ga resetovao na fabricka podesavanja ponovo sam uspesno odradio root i tablet se upalio, ali se posle toga ugasio i vise ne mogu da ga uplaim.

Da li imate ideju kako resiti ovaj problem?
Forum » MOBITELI » Sve za mobilne telefone » Tesla L7 3G tablet (tablet nece da se upali)
Page 1 of 11
Search:

Forum Chat Samo reg. clanovi imaju pristup CHAT BOX-u
-"TOP 25 FORUMASA"-
Sav sadrzaj koji se nalazi na nasem forumu sluzi iskljucivo u edukativne svrhe, svaka upotreba i koristenje nelegalnih programa i televizijskih streamova je zakonom kaznjiva, kupite ili se preplatite na legalan program ili televizijski paket.
All content on our forum serves exclusively for educational purposes, every use and use of illegal programs and television streams is punishable by law, purchased or paid to a legal program or television package.
Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist