Ponedjeljak, 18.12.17
Dobro dosli: Gost | RSS
Novi Postovi  *   Pretrazi Postove  *   Clanovi  *   Pravila Forum-a  *   RSS
Page 1 of 11
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber 
Forum » OSTALO » Tema Forum-a o svemu i svacemu.. » operacija prosirenih VENA
operacija prosirenih VENA
Rahatlook Post broj: 1 - Srijeda, 22.06.16, 20:28
Vojnik
Poruka: 11
Status:
U zadnje vrijeme stvorila mi se petlja na potkoljenici i iznad stopala,usred napora "petlja" se znatno povećavala,dok trčim čitavom dužinom do između nogu se vena proširi za gotovo širinu malog prsta.Išao sam angiologu na DIP-u,prepisao mi je neku kremu i "čarapu",ali mi je i preporučio operaciju i spomenuo dr Dragica u Banja Luci jer navodno samo on uspjesno rjesava takve prosirene vene.
Moze li mi ko poslati kontakt za kliniku dr Dragica ? Ne upitah angiologa.
himzo25 Post broj: 2 - Ponedjeljak, 01.08.16, 13:41
Vojnik
Poruka: 12
Status:
Mast od Gaveza pomaze ima je kupiti kako u apotekama,tako i trgovinama.
Prije se radilo sklerozacijom (najgori nacin sa najvise posljedica), a danas ih prze laserom.
Kad kazem da prze laserom oboljeli to ne osjete jer rade pod lokalnom anestezijom elhamdulillah.
Dr Dragic sve to uklanja perfektno bez boli ali moras otici u Beograd ili Novi Sad evo ti adrese https://www.facebook.com/Centar-za-savremenu-vensku-terapiju-laserom-Dr-Dragic--444201985666184/ i stranice http://www.dr.dragic.rs/rs/kapilari
Ne bi trebalo odlagati vremenom se moze samo komplicirati
Forum » OSTALO » Tema Forum-a o svemu i svacemu.. » operacija prosirenih VENA
Page 1 of 11
Search:

Forum Chat Samo reg. clanovi imaju pristup CHAT BOX-u
-"TOP 25 FORUMASA"-
Sav sadrzaj koji se nalazi na nasem forumu sluzi iskljucivo u edukativne svrhe, svaka upotreba i koristenje nelegalnih programa i televizijskih streamova je zakonom kaznjiva, kupite ili se preplatite na legalan program ili televizijski paket.
All content on our forum serves exclusively for educational purposes, every use and use of illegal programs and television streams is punishable by law, purchased or paid to a legal program or television package.
Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist