Utorak, 27.06.17
Dobro dosli: Gost | RSS
Sport TV Uzivo                Online Igrice                Net TV & Xat Chat                FilmoTeka                Domace Flash TV                Domace VLC TV                World TV
Novi Postovi  *   Pretrazi Postove  *   Clanovi  *   Pravila Forum-a  *   RSS
Page 3 of 3«123
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber 
Forum » ZABAVA I RAZONODA » Knjige,Price,Tekstovi,Vicevi,Smijesne slike i dr. » vicevi o muji (vicevi)
vicevi o muji
dzeno1992 Post broj: 41 - Cetvrtak, 22.01.15, 17:12
Zastavnik
Poruka: 132
Status:
Vozio Mujo mercedes 200 na sat i zaustavi ga policajac. Da li si ti normalan kad vozis 200? zgazices nekoga. Moraću da te kaznim.

Gospodine - rece Mujo:
- Zurim jer sam izbo tastu nozem pa da je bacim u reku ,eno je u gepeku.
- Stoj, ne mrdaj - rece policajac i pozva policijsku stanicu za pojacanje.
Ubrzo dodjose inspektori otvorise gepek i ne nadjose nista ,a na to ce Mujo:
- Eto, jos ce da izmisli i da sam vozio 200 na sat!
dzeno1992 Post broj: 42 - Cetvrtak, 22.01.15, 17:12
Zastavnik
Poruka: 132
Status:
Doso Muso s puskom u kafanu.
-Ko mi j#bo fatu!
Odgovara neki starac:
-Nemas ti jarane toliko metaka!
dany Post broj: 43 - Srijeda, 06.04.16, 09:13
Zastavnik
Poruka: 103
Status:
Sjedi Mujo za šankom, a do njega sjeda ogroman tip i govori konobaru, daj jedan džin za džina, a Mujo ce na to: "Konobar, daj jedan konjak za konja"
dany Post broj: 44 - Srijeda, 06.04.16, 09:15
Zastavnik
Poruka: 103
Status:
Mujo dolazi kod doktora: - Doktore, ja bih želeo da me kastrirate! - Bolan Mujo, nije to mala stvar, da li si se konsultovao sa ženom i decom? - Jesam, doktore, čak smo i glasali. - I? - 12 prema 1 za kastraciju!
Forum » ZABAVA I RAZONODA » Knjige,Price,Tekstovi,Vicevi,Smijesne slike i dr. » vicevi o muji (vicevi)
Page 3 of 3«123
Search:

Forum Chat Samo reg. clanovi imaju pristup CHAT BOX-u
-"TOP 25 FORUMASA"-
Gledanje Pay TV kanala bez valjane pretplate je ilegalno, sve datoteke/informacije ovdje su samo za obrazovne svrhe.
Watching Pay TV channels without a valid subscription is illegal , all files/information here are only for educational purposes only.
Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist