Nedjelja, 19.11.17
Dobro dosli: Gost | RSS
Novi Postovi  *   Pretrazi Postove  *   Clanovi  *   Pravila Forum-a  *   RSS
Page 1 of 11
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber 
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Andriod Box (vlc-mx-xbmc-liste)
Andriod Box
rondo Post broj: 1 - Petak, 21.02.14, 12:35
Vojnik
Poruka: 25
Status:
halo:
mislim da veliki broj onih koji imaju android box. takodje postoi veliki broj onih koji znaju upaliti i mozda unijeti listu.
i sam sam takav te stoga molim iskusne da nam pomognu oko toga.volio bih da te liste traju bar neko vrijeme .
pitanja ima jos ali da krenemo stim.

ps: admini. ako je thread problem otari smile
Angelinas Post broj: 2 - Petak, 21.02.14, 15:47
Vojnik
Poruka: 21
Status:
IPTV.apk Aleksander Sofronov
Code
https://play.google.com/store/apps/developer?id=Alexander+Sofronov&hl=sr

Sve što ti trbea je ovaj link program.
Preko googleplay skineš njega i kad ga pokreneš prezimaš listu sa kartica ,naravno moraš da ih ubaciš prvo.
Pokreneš iz ikonice kanal i prihvatiš da ti box skine player MX pa zatim codeke i pičiiiiiiii
Ima još i Ubacivanje svojih logo znakova umesto da povlači automatski sa servera.
To je već mnogo komplikovanije za osnovne korisnike ovo je i previše

Poruku je uredio: Angelinas - Petak, 21.02.14, 16:02
rondo Post broj: 3 - Petak, 21.02.14, 17:20
Vojnik
Poruka: 25
Status:
angelinas thx.
iptv -mx pro-xbmc su instalirani.liste koje skinem ovdje rade samo desetak sekundi, svejedno da li probam sa mx ili xbmc.
codec neon je skinut.moram li sve codec-e postaviti.cesto slika je tu a tona nema.
ima li mogucnosti da se dobije neka lista koja traje duze vremena svejedno mx ili xbmc player.
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Andriod Box (vlc-mx-xbmc-liste)
Page 1 of 11
Search:

Forum Chat Samo reg. clanovi imaju pristup CHAT BOX-u
-"TOP 25 FORUMASA"-
Sav sadrzaj koji se nalazi na nasem forumu sluzi iskljucivo u edukativne svrhe, svaka upotreba i koristenje nelegalnih programa i televizijskih streamova je zakonom kaznjiva, kupite ili se preplatite na legalan program ili televizijski paket.
All content on our forum serves exclusively for educational purposes, every use and use of illegal programs and television streams is punishable by law, purchased or paid to a legal program or television package.
Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist