Ponedjeljak, 21.08.17
Dobro dosli: Gost | RSS
Sport TV Uzivo                Online Igrice                Net TV & Xat Chat                FilmoTeka                Domace Flash TV                Domace VLC TV                World TV
Novi Postovi  *   Pretrazi Postove  *   Clanovi  *   Pravila Forum-a  *   RSS
Page 4 of 26«1234562526»
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber 
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » KODI - XBMC (Android IPTV BOX)
KODI - XBMC
veky Post broj: 61 - Ponedjeljak, 16.06.14, 06:25
Vojnik
Poruka: 20
Status:

Evo link za IPTV simple client za xbmc. Pozdrav

Poruku je uredio: veky - Ponedjeljak, 16.06.14, 06:26
kolas Post broj: 62 - Utorak, 17.06.14, 01:24
Vojnik
Poruka: 9
Status:
You can use this plugin to play any rtmp m3u8 in xbmc.

checkout : C:\Users\p5q\Downloads\Compressed\plugin.video.live.streams-master.zip

You create the channel like this and save as .xml file. Then point this file to live.streams xbmc settings
<item>
<title>NHK - World</title>
<link>rtmp://some/place playpath=nhkworldhd swfUrl="http://player.0.3.6.2.swf" pageUrl="http://nhkworld/r/movie/" swfVfy=true live=true</link>
<thumbnail>http://header_logo.gif</thumbnail>
</item>
djmuki1760 Post broj: 63 - Utorak, 17.06.14, 17:23
Vojnik
Poruka: 51
Status:
Quote bitsector ()
Kao sta sam i rekao, addon za xbmc "plugin.video.LiveTV" radi do xbmc ver. Frodo, dok za novu ver. Gotham ne radi, a isto ne rade jos mnogo drugih addon-sa na novu ver. Gotham. Nije tacno da ne treba update na addons-a za svaku novu ver xbmc-a, to zavisi od sami plugin ili script koji koristi pa mora se modificirati i preraditi za da bi mogao da radi na nove ver. XBMC-a .

Quote bitsector ()
Kao sta sam i rekao, addon za xbmc "plugin.video.LiveTV" radi do xbmc ver. Frodo, dok za novu ver. Gotham ne radi, a isto ne rade jos mnogo drugih addon-sa na novu ver. Gotham. Nije tacno da ne treba update na addons-a za svaku novu ver xbmc-a, to zavisi od sami plugin ili script koji koristi pa mora se modificirati i preraditi za da bi mogao da radi na nove ver. XBMC-a .

izvini druze izgleda se ne razumemo

livetv add on radi i na gotham verziji kako na windows platformi tako i na linux platformi a bogami i na android platformi
(sve sam ispobao i ne mozes me uveriti da ne radi kad sve tri platforme upotreblavam)

samim dowlodiranjem nove verzije xbmc (gotham) live tv kao add je vec ukljucen i samo se treba aktivirati

tacno je da u predjasnjim verzijama xbmc-ja ( frodo) nije bilo live tv add on-a ali se moglo ubaciti manuelno preko install from zip file

zato me malo zbunjuju te tvoje prerade koje spominjes i malo mi zvuci na onu narodnu " STO PROSTO KAD MOZE SLOZENO"

ajde uzdravlje i dobar provod sa xbmc-iom
Mirexyl Post broj: 64 - Srijeda, 18.06.14, 02:27
Vojnik
Poruka: 26
Status:
Je li postoji mogućnost da se ovo popravi, jer imam stream koji radi na VLC playeru, ali na XBMC-u neće isti taj stream da pokrene.
djmuki1760 Post broj: 65 - Cetvrtak, 26.06.14, 17:09
Vojnik
Poruka: 51
Status:
posalji stream na
Quote Mirexyl ()
Je li postoji mogućnost da se ovo popravi, jer imam stream koji radi na VLC playeru, ali na XBMC-u neće isti taj stream da pokrene.

posalji stream na pm
kolas Post broj: 66 - Utorak, 01.07.14, 00:20
Vojnik
Poruka: 9
Status:
Checkout the New Livestreamspro addon from Xbmchub. It is more advaceced and may be you will have luck with this.
JadraN Post broj: 67 - Subota, 05.07.14, 22:51
Vojnik
Poruka: 82
Status:
jedno pitanje .dali idu rtmp i rtsp na xmbc .ako idu kako
mrharry Post broj: 68 - Cetvrtak, 31.07.14, 20:19
Vojnik
Poruka: 1
Status:
Hvala
vitor12345 Post broj: 69 - Srijeda, 06.08.14, 21:49
Vojnik
Poruka: 95
Status:
channels portugal tv xbmc sad
Sultan-Mirza™ Post broj: 70 - Petak, 22.08.14, 00:01
Administrator/moderator
Poruka: 8010
Status:
http://superrepo.org/get-started/add-the-super-repo-directory-as-source/
Sultan-Mirza™ Post broj: 71 - Petak, 22.08.14, 00:03
Administrator/moderator
Status:
mpetro Post broj: 72 - Petak, 19.09.14, 19:35
Zastavnik
Poruka: 124
Status:
jedno pitanje , za android postoje dvije verzije - ARM i x86 koju odabrati, u čemu je razlika ?
grga65 Post broj: 73 - Nedjelja, 21.09.14, 20:17
Vojnik
Poruka: 59
Status:
good job
miroslavleskov Post broj: 74 - Ponedjeljak, 22.09.14, 19:05
Vojnik
Status:
svaka cast ljudi
biggrin
Deky1980 Post broj: 75 - Utorak, 23.09.14, 10:49
Vojnik
Poruka: 11
Status:
Koristim Raspberry IP kao XBMC al mi jako cesto blokira tokom gledanja Live TV. Da li neko zna mozda sta je razlog tog blokiranja?
blejd85 Post broj: 76 - Srijeda, 01.10.14, 22:47
Zastavnik
Poruka: 234
Status:
pozdrav, imam problem sa xbmc na androidu, kada zelim da pustim film, onda me izbaci iz xbmc i napise, XBMC JE PRESTAO SA RADOM.
da li bi neko mogao da mi kaze zasto mi to javlja. je li se desavalo nekome, a ranije mi je radio
jovicic Post broj: 77 - Ponedjeljak, 13.10.14, 12:56
Vojnik
Poruka: 52
Status:
Meni se desava, i to redovno. Na Gotham verziji se redje desavalo , od kako sam odradio updatre na Kodi desava se jako cesto. Nestabilna verzija i to je to, ne moze se nista.
blejd85 Post broj: 78 - Ponedjeljak, 13.10.14, 18:40
Zastavnik
Poruka: 234
Status:
meni se ovo desava na Gotham verziji, a na Kodi mi pusta video ali mi ne prikazuje slik, vec pomijesa neke boje i crveno bude.
a sada koristim 12.3 verziju i radi mi.
Sultan-Mirza™ Post broj: 79 - Petak, 17.10.14, 23:05
Administrator/moderator
Status:
XBMC Media Center 13.2 Third Party Addon Pack 1.6.0

Rar Pass: Guccy

http://osztott.com/oLQd/XBMC.jpg
http://osztott.com/oLQd/xbmc3.png

Download Addon Pack 1.6.0
Brsadinac Post broj: 80 - Ponedjeljak, 20.10.14, 18:54
Vojnik
Status:
Pozdrav ekipa!
Novi sam ovde pa vas pozdravljam sve skupa zajedno i djuture....
nedavno sam instalirao xbmc i nisam neki sad bas znalac i strucnjak ali polako ucim....
zamolio bih vas ako neko ima neku dobru listu kanala sa domacim i sportskim kanalima da mi posalje na pp

kad bih dobio arene i klubove bio bih neizmerno zahvalan!
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » KODI - XBMC (Android IPTV BOX)
Page 4 of 26«1234562526»
Search:

Forum Chat Samo reg. clanovi imaju pristup CHAT BOX-u
-"TOP 25 FORUMASA"-
Gledanje Pay TV kanala bez valjane pretplate je ilegalno, sve datoteke/informacije ovdje su samo za obrazovne svrhe.
Watching Pay TV channels without a valid subscription is illegal , all files/information here are only for educational purposes only.
Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist