Ponedjeljak, 24.09.18
Dobro dosli: Gost | RSS
Novi Postovi        Pretrazivac Postova        Forum Clanovi        Pravila Forum-a        RSS
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » PRODAJA I RAZMJENA STRIMOVA, RESELLERI ZA PRODAJU IPTV
PRODAJA I RAZMJENA STRIMOVA, RESELLERI ZA PRODAJU IPTV
iceman4280 Post broj: 1 - Cetvrtak, 30.08.18, 20:19
Vojnik
Poruka: 5
Status:
Top kanali iz ex Jugoslavije, Njemačke, Austrije, Italije, Francuske, Holandije, Danske, Norveške, Švedske, Albanije, Turska, Grčka, Rumunije, Bugarske, Poljske, Češke, Slovačke, Španije, Portugala, Amerike, Kanade itd ...

PRODAJEMO I RAZMJENJUJEMO STRIMOVE.
FREE TEST 24 SATA !!!

TRAZIMO RESELLERE ZA PRODAJU IPTV KRAJNJIM KORISNICIMA !!!
FREE TEST 24 SATA !!!

Poruku je uredio: iceman4280 - Cetvrtak, 30.08.18, 20:24
yuiptv70 Post broj: 2 - Subota, 01.09.18, 09:07
Vojnik
Poruka: 35
Status:
pozdrav buraz , mugu li dobti test iptv ,?
najvise me zanimaju spanski kanali , pravo da ti kazem ja vec imam iptv reseller radim sa zeljkom ..
ali on nema spanske kanale , a ja imam ama bas mnogo klijenta za te kanale ...
pa ako moze test i ako bude onako , ondak bih radio sa tobom ...
yuiptv70 Post broj: 3 - Subota, 01.09.18, 09:09
Vojnik
Status:
imas neki broj ili drugi skyp da te nazovem , jer na taj skyp sto imas nemogu da te nadjem ..
yuiptv70 Post broj: 4 - Subota, 01.09.18, 09:10
Vojnik
Status:
pozdrav buraz , mugu li dobti test iptv ,?
najvise me zanimaju spanski kanali , pravo da ti kazem ja vec imam iptv reseller radim sa zeljkom ..
ali on nema spanske kanale , a ja imam ama bas mnogo klijenta za te kanale ...
pa ako moze test i ako bude onako , ondak bih radio sa tobom ...
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » PRODAJA I RAZMJENA STRIMOVA, RESELLERI ZA PRODAJU IPTV
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

-"TOP 25 FORUMASA"-

Sav sadrzaj koji se nalazi na nasem forumu sluzi iskljucivo u edukativne svrhe, svaka upotreba i koristenje nelegalnih programa i televizijskih streamova je zakonom kaznjiva, kupite ili se preplatite na legalan program ili televizijski paket.
All content on our forum serves exclusively for educational purposes, every use and use of illegal programs and television streams is punishable by law, purchased or paid to a legal program or television package.
Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist