Srijeda, 22.11.17
Dobro dosli: Gost | RSS
Novi Postovi  *   Pretrazi Postove  *   Clanovi  *   Pravila Forum-a  *   RSS
Page 33 of 33«12313233
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber 
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om? (Jesam li zadovoljan sa uslugom mojeg IPTV-a?)
Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om?
mirzakralj2007 Post broj: 1 - Cetvrtak, 24.11.16, 00:35
Vojnik
Poruka: 39
Status:
Pozdrav svima!
Htio sam da otvorim novu temu u kojoj bi svi forumaši imali priliku da napišu nešto o svojim iskustvima sa IPTV-om i da preporuče dobre servise ili nas upozore da obratimo pažnju na pojedince.
brkicr65 Post broj: 641 - Subota, 26.08.17, 20:56
Vojnik
Poruka: 49
Status:
6.99 $ 1 month
$5.75x3 months
$5.75x6 months

* Nije moje i od ovog nemam nista ali eto... A sta mislite koja lista je u pitanju?
brkicr65 Post broj: 642 - Nedjelja, 27.08.17, 21:40
Vojnik
Poruka: 49
Status:
Quote ivanobrali ()
potvrđujem sve što je napiso RedDEVILS,slika odlićna i stabilna

slazem se. upravo gledam real - Valencia i puni fhd
Pixa Post broj: 643 - Nedjelja, 03.09.17, 14:44
Vojnik
Poruka: 11
Status:
Red Devils ima odlican iptv ali jedino je problem korisnicka podrska.
Nemozes ih dobiti nikako da se dogovoris....
RedDevilsIPTV Post broj: 644 - Nedjelja, 03.09.17, 22:17
Vojnik
Poruka: 24
Status:
Polako, uskoro...:P
laki66 Post broj: 645 - Ponedjeljak, 04.09.17, 15:41
Vojnik
Poruka: 2
Status:
Ne zelim da hvalim ali ko zeli neka testira SUPER IPV imam je vec duze vrijeme i veoma sam zadovoljan testna mejl: superiptv51@gmail.com
mark2302 Post broj: 646 - Utorak, 05.09.17, 16:37
Vojnik
Poruka: 70
Status:
Dali ima iukoga da radi EPG na enigmi2,neka se javi
infomatrice2015 Post broj: 647 - Cetvrtak, 14.09.17, 13:15
Vojnik
Poruka: 1
Status:
nemoj te lupati naj bolji servis zasada ima ubedljivo total iptv

TOTAL.IPTV

A KAO DRUGO jedina konkurencija svima ovde i po kvalitetu usluge
i odzivu do svojih korisnika imam vec 18 meseci ovaj servis i jako sam zadovoljan
smin Post broj: 648 - Cetvrtak, 14.09.17, 14:01
Pukovnik
Poruka: 4413
Status:
Quote infomatrice2015 ()
nemoj te lupati naj bolji servis zasada ima ubedljivo total iptv

TOTAL.IPTV

A KAO DRUGO jedina konkurencija svima ovde i po kvalitetu usluge
i odzivu do svojih korisnika imam vec 18 meseci ovaj servis i jako sam zadovoljan

Svi mi imamo svoje misljenje i razloge zasto je ko najbolji
za mene je SLADI bio daleko najbolji i najposteniji prodavac
jer nisam nikada cuo od clanova da su se zalili na njega
a sto se tice kvaliteta to je odprilike sve isto samo zavisi kolko su optereceni

CITAT
--------
Gazi Ferhad Paše Sokolovica
"Posjetioci moga groba, jednaki smo oba, juce sam ja bio takav, a sutra ces ti biti ovakav."
DIVAK22 Post broj: 649 - Cetvrtak, 14.09.17, 16:03
Vodnik
Poruka: 345
Status:
Quote smin ()
Svi mi imamo svoje misljenje i razloge zasto je ko najbolji
za mene je SLADI bio daleko najbolji i najposteniji prodavac
jer nisam nikada cuo od clanova da su se zalili na njega
a sto se tice kvaliteta to je odprilike sve isto samo zavisi kolko su optereceni

Ostavi ga nevidis da sam sobom reklamira.hehehe,pa i preti s jedan post.hahaha
elvinkaltak Post broj: 650 - Cetvrtak, 14.09.17, 21:54
Vojnik
Poruka: 4
Status:
TvViet je daleko najkvalitetniji ima 140 kanala, 90% u HD i 19 kanala u FHD i na tri uredjaja istovremeno se moze gledati.
Servis profesionalan,cim uplatis kanali ti prorade nikog netrebas zvati ni cekati.Probajte test ili uzmite na 1 mijesec pa da vidite sta je kvalitet.

Poruku je uredio: elvinkaltak - Cetvrtak, 14.09.17, 21:54
DIVAK22 Post broj: 651 - Petak, 15.09.17, 09:22
Vodnik
Status:
Quote elvinkaltak ()
TvViet je daleko najkvalitetniji ima 140 kanala, 90% u HD i 19 kanala u FHD i na tri uredjaja istovremeno se moze gledati.
Servis profesionalan,cim uplatis kanali ti prorade nikog netrebas zvati ni cekati.Probajte test ili uzmite na 1 mijesec pa da vidite sta je kvalitet.

Zasto da se placa kad se gleda tako dzjaba ,na jedan ot ip se nalazi sve sto su uplatili sa login i pass i samo treba sebi da uradis list i da stavis neki ot ovi sto su platili.
smin Post broj: 652 - Petak, 15.09.17, 09:28
Pukovnik
Poruka: 4413
Status:
Quote DIVAK22 ()
Zasto da se placa kad se gleda tako dzjaba ,na jedan ot ip se nalazi sve sto su uplatili sa login i pass i samo treba sebi da uradis list i da stavis neki ot ovi sto su platili.

Dobro si rekao sada se posli reklamirati pojedinci i na ovoj temi
ali neka ljudi rade

CITAT
--------
Gazi Ferhad Paše Sokolovica
"Posjetioci moga groba, jednaki smo oba, juce sam ja bio takav, a sutra ces ti biti ovakav."
Meca Post broj: 653 - Subota, 16.09.17, 13:45
Vojnik
Status:
Probao sam većinu usluga koje se nude ovde ali nakon testa REDDEVILS IPTV,odlučio sam se za njihovu uslugu.Slika na sportskim kanalima je skoro pa savršena,a i na ostalim kanalima je kvalitetna.Nema seckanja ili vrlo,vrlo retko.Ponuda kanala i videoteke je korektna,saradnja takodje.Sve u svemu vrlo sam zadovoljan,ali na kraju krajeva to je samo moj utisak.
stlouis Post broj: 654 - Nedjelja, 17.09.17, 15:25
Zastavnik
Poruka: 127
Status:
Postavio sam post na pogresnoj temi ,nadam se da mi moderator nece zamjeriti ,izbrisacu ga.naime 10-ak godina koristim iptv servise neki malo bolji neki slabije rade ali ovo sto sam sad uzeo je dno dna.Znaci nesto najgore sto sam imao za ovi 10-ak godina.Necu prozivati vlasnika jer sam ce se prepoznati ali sramota je da covjek ovako nesto nudi i jos se hvali na forumu kako je najbolji.Naravno promijenicu servis jer gore od ovoga ne moze biti.Vlasniku zelim uspjeh u daljem radu ali bez mene.Hvala.
elvinkaltak Post broj: 655 - Nedjelja, 17.09.17, 19:52
Vojnik
Status:
Quote DIVAK22 ()

nekontam kako dzabe da se gleda,objasni malo ili mi posalji pm.
RedDevilsIPTV Post broj: 656 - Nedjelja, 17.09.17, 21:20
Vojnik
Poruka: 24
Status:
Tesko da ce ti to dati Divak, to ti je ono ko zna zna :D
Techkingpin Post broj: 657 - Ponedjeljak, 18.09.17, 15:42
Vojnik
Poruka: 1
Status:
Koristim listu Bitka na neretvi vec 4 mjeseca mogu reci da sam prezadovoljan, promenio sam dosta usluga uvek problem i to najcesce ljudske prirode, neljubaznost i ostale gluposti oko resavanja problema. Moja peporuka svakome za bitku jer je bas stabilna trenutno.
xxdxyk153 Post broj: 658 - Ponedjeljak, 18.09.17, 16:17
Vojnik
Poruka: 2
Status:
Slazem se gore korisnikom isprobano mnogo lista ali nijedna nije radilia kao Bitka imaju mnogo dobre kanale,savrsena slika,stabilnost u svakom pogledu.Moja topla preporuka je Bitka vec duze vreme je koristim i prezadovoljan sam korisnik,tako da bi svima preporucio.
stlouis Post broj: 659 - Utorak, 19.09.17, 12:04
Zastavnik
Poruka: 127
Status:
Meni ovaj do sada najgori cak javno i priznaje da mu je server opterecen i da ne moze nista dok ne kupi novi.Dakle ima server za 100 ptetplatnika a uzece recimo 300 i nije ga briga sto to server ne moze podmiriti.
http://www.sultanovic.net/index/8-13722
DIVAK22 Post broj: 660 - Utorak, 19.09.17, 13:52
Vodnik
Status:
Quote stlouis ()
Meni ovaj do sada najgori cak javno i priznaje da mu je server opterecen i da ne moze nista dok ne kupi novi.Dakle ima server za 100 ptetplatnika a uzece recimo 300 i nije ga briga sto to server ne moze podmiriti.
http://www.sultanovic.net/index/8-13722

Vazno je da se vrti trgovina sve ostalo je na drugi plan,ovi iptv kuca(ako moze uobste da se zovat tako)malo mi licat na ovi kontrabandista ludi koj u vozilo ili brod sa puni sa izbeglica.Ako moze auto da mu uzme 6 ljudi on uzima 50 iili vise.hehehehe
Kako vidis stlouis zivot u sve je jedan i isti.hehehehe
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om? (Jesam li zadovoljan sa uslugom mojeg IPTV-a?)
Page 33 of 33«12313233
Search:

Forum Chat Samo reg. clanovi imaju pristup CHAT BOX-u
-"TOP 25 FORUMASA"-
Sav sadrzaj koji se nalazi na nasem forumu sluzi iskljucivo u edukativne svrhe, svaka upotreba i koristenje nelegalnih programa i televizijskih streamova je zakonom kaznjiva, kupite ili se preplatite na legalan program ili televizijski paket.
All content on our forum serves exclusively for educational purposes, every use and use of illegal programs and television streams is punishable by law, purchased or paid to a legal program or television package.
Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist