Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om? - Page 2 - Forum
Srijeda, 07.12.16
Dobro dosli: Gost | RSS
Novi Postovi  *   Pretrazi Postove  *   Clanovi  *   Pravila Forum-a  *   RSS
Page 2 of 4«1234»
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber 
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om? (Jesam li zadovoljan sa uslugom mojeg IPTV-a?)
Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om?
As7947 Post broj: 16 - Subota, 26.11.16, 22:13
Vojnik
Poruka: 24
Status:
Ponekad je slika jako losa, i ponekad nema nikakva
As7947 Post broj: 17 - Subota, 26.11.16, 22:13
Vojnik
Status:
Meni je nettvplus nabolji
As7947 Post broj: 18 - Subota, 26.11.16, 22:14
Vojnik
Status:
Nisam jos probao iptv sto se nudi na ovoj stranici
As7947 Post broj: 19 - Subota, 26.11.16, 22:14
Vojnik
Status:
Ponekad je slika jako losa, i ponekad nema nikakva
As7947 Post broj: 20 - Subota, 26.11.16, 22:14
Vojnik
Status:
Balkaniyum je jeftinija alternativa
lumibi Post broj: 21 - Subota, 26.11.16, 23:13
Vojnik
Poruka: 22
Status:
Daj napisi poveke info za Balkaniyum...
lebel Post broj: 22 - Subota, 26.11.16, 23:43
Vojnik
Poruka: 8
Status:
Koristim Next-Gen IPTV vec 11 mjeseci

Ponuda programa odlicna
Servis je za desetke
Cjena odlicna
Kao korisnik IPTV servisa koji se krece na nekoj granici moras shvatiti i drugu stranu
a i najbitnije je da mi svi znamo kakav je nas narod i ko nas moze zadovoljit ??
makinet200 Post broj: 23 - Nedjelja, 27.11.16, 00:45
Vojnik
Poruka: 2
Status:
moram da se ukljucim u temu
i ja sam korisnik iptv televizije i mogiu da vam kazem da u principu svi se oni trude da ponude dobru uslugu, medjutim to uvek ne zavisi samo od njih nego i od nasih internet provajdera. cesto i oni imaju problem sa davanjem usluge pa umesto 30mb/sek(harakiram) oni ti puste 10 pa kad se javis oni ti kazu mi isporucujemo toliko a koliko dobijate ne zavisi od nas nego od vasih instalacija u zgradi ili bla bla nadju neki izgovor. drugi problem je sto kuci svi su ukljuceni i na telefone i na lap topove i ostale uredzaje i normalno je da kanali stekaju, treci problem je sto povremeno treba da resetiramo ruter koji radi24/7 pa pocne da zeza, a zadnje sto sam saznao od jednog tehnicara koji radi za internet provajdera, rekao mi da u ruteru postoji neko podesavanje u postavkama da na odredjen period na primer 60 minuta ruter ima komunikaciju sa njihovim serverom i tad nastaju problemi i sad ako neko zna to moze da promeni na 24 sata ali 95 % mi koji koristimo to pojma nemamo.
i poslednje ali veoma bitno je i gde su serveri od kojih dobijamo uslugu, jel i oni rade sa manjim budjetima i nemoze da zakupe servere u svakoj drzavi, tako da sve ukupno dolazi do manjih problema u gledanje iptv televizije. i samo da napomenem ovo mi je 7 godina kako gledam iptv prvo sam bio na net tv pa na gss media a sad sam na iptv net, sta mislite kako su radili na pocetak ova dva velika iptv provajdera`, morao sam svaki dan da se javljam po 5 puta, a i sad i oni imaju ponekad problema. toliko od mene pozzzz
bukac Post broj: 24 - Nedjelja, 27.11.16, 11:19
Vojnik
Poruka: 42
Status:
Quote makinet200 ()
moram da se ukljucim u temu

Ma da,jeste...pa technika je napredovala i ne mogu da shvatim da se ljudi jos uvek vade na te stare fore...pa nemamo vise internet od nekoliko Kb/s gde si jedan mp3 od 5 MB skidao po ceo dan.To sto pricas za ruter nema veze sa vezom.Ruter samo proverava da li postoji update i nista vise.Znas i sam da update ne dolazi svaki dan vec u nekoliko meseci se pojavi update.Ruter proveri da li ima update i ako nema update,to je to(kao i svaki obican program koji radi update u pozadini) i to ne moze biti razlog zasto koci slika ili nesto slicno.E sad,druga je stvar kakav intenet neko ima...Neko ima slabiji internet(ali za IPTV bi trebalo svi da funkcionisu bez problema sa 4-8Mbits) a neko jako dobar.Naravno,prodavci usluga nikad nece prvo krenuti od sebe vec naravno uvek od korisnika usluga(los ti internet,pogledaj ovo,pogledaj ono).Tako da citam nekoliko kometara predhodnih ovde i tacno se primecuje da ovde pise ili neki sam vlasnik usluga(pod drugim nikom) ili neki prijatelj samog vlasnika...smesno
A sad nesto o uslugama koje sam probao:
Next-Gen sam koristio nekoliko meseci i odustao.Dobra stvar je sto je.ja mislim,najjeftiniji od svih ali kvalitet usluge-onako.Nije ono sto ja trazim.Support usluga je ok.Prekinuo sam saradnju najvise sto mu nemacki kanali nikad nisu isti i menjaju se u nekoliko minuta.Sky select npr. nikad nisam mogao da odgledam ni jedan film do kraja.Pocne lepo film i nakon 5-20 minuta se promeni kanal i sasvim nesto drugo.Pored toga,seckanja je bilo mnogo na nekim kanalima.Ponekad neki kanali nisu radili uopste(nemacki) a to je ono sto najvise gledam.Na sportskim kanalima se po nekad seckalo ali da kazem da je bolje nego na nemackim kanalima.Sto se seckanja tice,probao na Smart TV,Vu+duo2 i na VLC player=isto.Da odmah skratim za eventualni komentar-brzina mi je 250Mbits tako da nije od interneta.Druga stvar je sto znam da on(a ni svi ostali vlasnici usluga) nije vlasnik vec reseller TürkIPTV-a i za svaki ''kvar'' ne moze uraditi nista vec samo preneti dalje pravom vlasniku i cekati da on to odkloni.Moja ocena: 3 *
Probao sam i sve ostale ponude ovde ali kod svih je isto...Kod nekog je pocelo seckanje nakon par minuta,negde nema pola kanala(ne rade) i to sve u prvih nekoliko minuta testa.Bitka iptv ima po meni najbolju listu kanala ali nazalost dosta kanala ne radi i secka.Mirobec ima mozda najstabilniji server ali i kod njega koci ponekad i poneki kanali ne rade ili promesani.Sve u svemu,svodi se na jednom da izgleda su svi reselleri istog(ili mozda 2) vlasnika(jer uglavnom isti problemi kod skoro svih usluga).Jedino je razlika ko koliko para odvoji za server i kvalitet usluge.Jedino jos ARTiptv nisam probao mada mi je reseller obecao na pp i jos uvek cekam liniju.
Moja ocena: 3-4 *

Poruku je uredio: bukac - Nedjelja, 27.11.16, 11:30
bukac Post broj: 25 - Nedjelja, 27.11.16, 12:18
Vojnik
Status:
Quote mirobec ()
Bukac ja postujem od svakoga sugestije i zalbe.Ali neznam kad si posljednji puta pratijo listu od nas,zato pogledaj iams listu na forumu.Ja nisam nici reseler ja sam medju prvima kreno sa iptv,medju prvima sam dijelijo liste ovde od samoga pocetka da znam svima do znanja da ja ne zelim nikoga tjerati ,moliti itd..Sto se tice kupaca kod njih je jedini pproblem novac vecina njih nece zato sto je kod mene skuplje nego kod drugi mozda je to razlog.Ovde nisam dao linie besplatno ne ,da bi se reklamiro ovo je vise iz zezanja

Da napomenm ja sam mnogima dao ,mozda sam i jedni koji dijeli besplatne liste ljudima iz ex yu, onim ljudima koji nisu u mugucnosti da palte.

Probao sam pocetkom meseca,ja mislim,listu od tebe.Znam da si ''malo'' skuplji ali mislim da je zato najstabilniji server od svih ostalih mada i kod tebe koci ponekad(i neki kanali ne rade(u nekom periodu)).Ne mora niko ovo ovde da uzme zadravo za gotovo...to je samo moja ocena i misljenje i nije upuceno protiv nikog od vlasnika,da se razumemo.Sto se tebe tice mirobec,mozda kad bi spustio ''malo'' cenu,mozda bi dobio i vise korisnika.Znas kako je kod nasih ljudi,sve je super- lista kanala,kvalitet slike ali na kraju kad se procita cena,onda ljudi samo udahnu i okrenu glavu.
Quote mirobec ()
Da napomenm ja sam mnogima dao ,mozda sam i jedni koji dijeli besplatne liste ljudima iz ex yu, onim ljudima koji nisu u mugucnosti da palte.

respect wink
Milasin Post broj: 26 - Nedjelja, 27.11.16, 13:04
Vojnik
Poruka: 6
Status:
DNSLink, imas poruku
dj0le Post broj: 27 - Nedjelja, 27.11.16, 15:55
Vojnik
Poruka: 12
Status:
Moze li mi neko od vas ponudjaca reci zasto kod svih vas (na skoro svim listama) danima unazad CineSelect+ 1, 2, 4, 5, 6 ne rade, a na CineSelect 3 je Boom Movie kanal??? Znate i sami kod koga je sve slucaj.
Mislim da znam odogovor, ali bih voleo da ga cujem od nekog od vas.
Pozdrav!
dj0le Post broj: 28 - Nedjelja, 27.11.16, 16:04
Vojnik
Poruka: 12
Status:
mirobec, hvala.
Pozdrav
bukac Post broj: 29 - Nedjelja, 27.11.16, 16:21
Vojnik
Status:
Quote mirobec ()
Ja sma ovde pustijo ljudima obicnim da gledaju i testiraju kanale,ali kako ces ti biti dobar kad neki drugi to iskoristavaju navescu sve ove neke koji sebe uzdizu i fale da,ako su toliko jaki ne uzimaju kanale iz ove liste ako hin treba neka s ejavi ja cu njima prodati a ne uzimati 20 kanala neki uzimaju 5 itd... onda naravno da se mogu davati kanali za 30 eura po godinu kad cekas da nekoga lista ispadne na forumu da je ukradena ili neka razmjena koja nista ne valja.zakupis server u fr za 50e nabacas 2000 kanala svakavi, i udri Meho

Obracam se nekima ovde koji imaju svoje Iptv platforme ako ne ugase kanale koje sam iskljucivo dodijelijo ljudima obicnim ona ovome forumu,da gledaju.Slikacu sve koje uzeo kanale danas u ubacijo u svoj panel i objavicu ovde.Toliko Pozzz

Mirobec,zato listu samo na PP ili e-amil..nista javno jer uvek se nadju ''pametni'' ljudi ^^
PS: mozes i na block IP adresu i nemas brige

Poruku je uredio: bukac - Nedjelja, 27.11.16, 16:25
DNSLink Post broj: 30 - Nedjelja, 27.11.16, 16:50
Vojnik
Poruka: 10
Status:
Kod mene ne ide Boom umesto Cineplus, ide samo Boom, ali znam gde ide biggrin , dok Cineplus kanali nije tacno da su iskljuceni, oni rade.
Pozdrav

Poruku je uredio: DNSLink - Nedjelja, 27.11.16, 16:55
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om? (Jesam li zadovoljan sa uslugom mojeg IPTV-a?)
Page 2 of 4«1234»
Search:

Forum Chat Samo registrovani clanovi imaju pristup CHAT BOX-u
Gledanje Pay TV kanala bez valjane pretplate je ilegalno, sve datoteke/informacije ovdje su samo za obrazovne svrhe.
Watching Pay TV channels without a valid subscription is illegal , all files/information here are only for educational purposes only.
-"TOP 25 FORUMASA"-

Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist

Sultanovic Forum - All The Best

Molimo vas da iskljucite blokator reklama za nas Forum!

Молимо Вас да искључите блокатор реклама за нас форум!

Ве молиме исклучете го блокатор за нас форум!

Please turn off the ad blocker for our Forum!

Bitte schalten Sie den Werbeblocker für unsere Forum!

S'il vous plaît désactiver le bloqueur de publicité pour notre Forum!

Bize Forumlar için reklam engelleyici kapatın lütfen!

Ju lutemi të kthehet off bllokues ad për ne Forume!

Пожалуйста, отключите блокировка рекламы для нас Форумы!

Моля, изключете блокиране на реклами за нас Forums!

Si prega di disattivare il blocco annuncio per il nostro Forum!

Por favor, apague el bloqueador de anuncios para nosotros los foros!

Por favor, desligue o bloqueador de anúncios para nós Fóruns!

Schakel de ad-blocker voor ons forum!

Harap matikan pemblokir iklan bagi kita Forum!

Vă rugăm să opriți de blocare anunțuri pentru noi Forum!

Proszę wyłączyć blokowanie reklam dla nas forum!

!.يرجى إيقاف تشغيل مانع الإعلانات بالنسبة لنا في المنتدى

請關閉廣告阻滯劑對我們論壇!