IPTV - Potraznja i Ponuda - Page 18 - Forum
Cetvrtak, 08.12.16
Dobro dosli: Gost | RSS
Novi Postovi  *   Pretrazi Postove  *   Clanovi  *   Pravila Forum-a  *   RSS
Page 18 of 92«1216171819209192»
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber 
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » IPTV - Potraznja i Ponuda (Tema IPTV sve na jednom mjestu !)
IPTV - Potraznja i Ponuda
klaker Post broj: 1 - Nedjelja, 03.01.16, 16:01
Pukovnik
Poruka: 1246
Status:
NET TV PLUS - Domace televizije putem interneta

Admin obavijest:

NETTV PLUS je ovlasteni distributer domacih televizija za Europu, posjetite nasu web stranicu i testirajte besplatno 7 dana nase kanale i uvjerite se u kvalitet nasih usluga.

http://www.sultanovic.net/forum/12-1457-1

Samo dve stvari na svetu su beskonacne, svemir i ljudska glupost!

Poruku je uredio: mvg - Nedjelja, 03.01.16, 16:02
Rema65 Post broj: 256 - Srijeda, 27.04.16, 15:16
Vojnik
Poruka: 26
Status:
Da probao sam i nemas kompletnu listu sportski kanala na pr. bundesliga 1,2,3,4,5,6, ili fox 1,2,3,4,5 .... Inace sto se tice tvojih paketa su ok
jmnemonic158 Post broj: 257 - Srijeda, 27.04.16, 19:39
Vojnik
Poruka: 33
Status:
Quote Rema65 ()
Da probao sam i nemas kompletnu listu sportski kanala na pr. bundesliga 1,2,3,4,5,6, ili fox 1,2,3,4,5 .... Inace sto se tice tvojih paketa su ok

Lista da ima 1500 programa uvijek bi netko nasao neki program da njemu fali...
bokicasot Post broj: 258 - Srijeda, 27.04.16, 20:22
Vojnik
Poruka: 14
Status:
trazim neko za razmjena kanale. Skype: shot.sot
CrniOrao Post broj: 259 - Cetvrtak, 28.04.16, 08:59
Vojnik
Poruka: 42
Status:
Svi korisnici nekih iptv usluga treba da napisu svoja iskustva i da nista ne kriju ni kvalitet a ni njegovog prodavca. Da ljudi znaju od koga kupiti kada se vec pare daju. I ja nudim iptv al se ne hvalim tako je kako je za 5eura je sasvim ok. Ko zeli nek trazi test listu na email amologicm8gmail.com
arsen Post broj: 260 - Cetvrtak, 28.04.16, 14:31
Vojnik
Poruka: 21
Status:
Quote CrniOrao ()
amologicm8gmail.com

email adresa ti nije dobro napisana...
CrniOrao Post broj: 261 - Cetvrtak, 28.04.16, 18:26
Vojnik
Poruka: 42
Status:
Greska zaboravio ludo a @......

amologicm8@gmail.com
dox Post broj: 262 - Subota, 30.04.16, 12:46
Vojnik
Poruka: 4
Status:
ok
Rema65 Post broj: 263 - Nedjelja, 01.05.16, 00:25
Vojnik
Poruka: 26
Status:
Neshvatljivo sta sve covjek moze dobiti za samo 7 eura sve evropske lige u fudbalu i vise od toga (standardni paket exyu kanala) smile
DIVAK22 Post broj: 264 - Nedjelja, 01.05.16, 08:08
Vodnik
Poruka: 283
Status:
Quote Rema65 ()
Neshvatljivo sta sve covjek moze dobiti za samo 7 eura sve evropske lige u fudbalu i vise od toga (standardni paket exyu kanala) smile

Pitaj stlouis sta je dobil .hehehehehe za to sedi veceras kao posran u kuci i nema sta da gleda .hahaha.Za ovi pare sto je potrosil da izproba ovi veliki balkanske servisa.hahaha mozelo je da uzme 1 godina predplata na Nettvplus .hahaha
dadicdado07 Post broj: 265 - Ponedjeljak, 02.05.16, 10:27
Vojnik
Poruka: 12
Status:
jedina kompletna lista exyu-kodi.com...lista za exyu tržište od 600 programa, radi sve super...i lista za EU tržište 1500 programa nl,de,it,es,pr,ar.....u hdu
link Post broj: 266 - Utorak, 03.05.16, 00:49
Vodnik
Poruka: 226
Status:
http://eiptvl69.internet-box.ch:80/playlist.m3u?type=m3u&deviceUser=Test&devicePass=Test
stlouis Post broj: 267 - Utorak, 03.05.16, 05:22
Zastavnik
Poruka: 67
Status:
Trenutno koristim tri servisa(to znaju vlasnici jer im placam pretplatu).Sledece sedmice za sva tri servisa mi istice pretplata i odlucicu se samo za jedno vjerovatno za pretplatu od 6 ili 12 mjeseci.U opticaju su ex Yu za Usa/kanada,@DzemalB. i ,,mirobec"pa bi ovom prilikom zamolio pretplatnike(ne vlasnike servisa)da mi kazu koju vise o ovim servisima.Ja znam kako rade kod mene ali kako to radi kod vas.Poz.
dadicdado07 Post broj: 268 - Utorak, 03.05.16, 17:38
Vojnik
Poruka: 12
Status:
nudi se lista jedina u kojoj se kanali u KODIU mjenaju kanali odmah,u sekundi. LIsta sa epgom i logo za sve kanale, vlastito napravljeni, nekoristimo epg serbain foruma kao ostale liste.
stlouis Post broj: 269 - Srijeda, 04.05.16, 04:39
Zastavnik
Poruka: 67
Status:
Dakle treba mi samo jedna ozbiljna lista jer ovo sve do sad je u pet deka.Danas liga sampiona na dva servisa katastrofa i to kod ovi sto se hvale da su najbolji.Veceras hokej utakmica sezone na ista dva servisa Fox sport 2 ne radi vise od sat vremena ,vjerovatno do kraja nece ni proraditi.I ne treba mi lista koja u sekundi prebacuje,koja ima epg,koja ima 100 kanala,koja ima logo,koja ima opciju -6,-9 i sl.treba mi lista koja normalno radi.Da ne bude zabune sve ovo sto sam napisao mogu i dokumentovati tj.postaviti video snimak na kojem se vidi trzanje,zastajkivanje,kanali koji ne rade i sl.Halal bile pare koje sam uplatio ali necemo se igrati vise.
danonesavino Post broj: 270 - Srijeda, 04.05.16, 14:15
Vojnik
Poruka: 1
Status:
Slazem se sa stlouis u potpunosti, i ja sam u Americi(Kalifornija) i isprobao sam sigurno nekih 25-30 servisa i svudge isti problem sa kocenjem. Samo da naglasim najvecih problema sa slikom(zastajkivanje) imam u poslepodnevnim satima kod mene to jest posle ponoci po evropskom vremenu, to je sa svakim servisom.Za mene sada najbolji servis jeste Usa/Kanada verovatno zato sto su im serveri ovde negde(usa/kanada) mada mi je juce za vreme lige sampiona kocilo ali inace je ok, bar za sada nisam naisao na bolji.
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » IPTV - Potraznja i Ponuda (Tema IPTV sve na jednom mjestu !)
Page 18 of 92«1216171819209192»
Search:

Forum Chat Samo registrovani clanovi imaju pristup CHAT BOX-u
Gledanje Pay TV kanala bez valjane pretplate je ilegalno, sve datoteke/informacije ovdje su samo za obrazovne svrhe.
Watching Pay TV channels without a valid subscription is illegal , all files/information here are only for educational purposes only.
-"TOP 25 FORUMASA"-

Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist

Sultanovic Forum - All The Best

Molimo vas da iskljucite blokator reklama za nas Forum!

Молимо Вас да искључите блокатор реклама за нас форум!

Ве молиме исклучете го блокатор за нас форум!

Please turn off the ad blocker for our Forum!

Bitte schalten Sie den Werbeblocker für unsere Forum!

S'il vous plaît désactiver le bloqueur de publicité pour notre Forum!

Bize Forumlar için reklam engelleyici kapatın lütfen!

Ju lutemi të kthehet off bllokues ad për ne Forume!

Пожалуйста, отключите блокировка рекламы для нас Форумы!

Моля, изключете блокиране на реклами за нас Forums!

Si prega di disattivare il blocco annuncio per il nostro Forum!

Por favor, apague el bloqueador de anuncios para nosotros los foros!

Por favor, desligue o bloqueador de anúncios para nós Fóruns!

Schakel de ad-blocker voor ons forum!

Harap matikan pemblokir iklan bagi kita Forum!

Vă rugăm să opriți de blocare anunțuri pentru noi Forum!

Proszę wyłączyć blokowanie reklam dla nas forum!

!.يرجى إيقاف تشغيل مانع الإعلانات بالنسبة لنا في المنتدى

請關閉廣告阻滯劑對我們論壇!