Ultimate IPTV - Forum
Petak, 02.12.16
Dobro dosli: Gost | RSS
Novi Postovi  *   Pretrazi Postove  *   Clanovi  *   Pravila Forum-a  *   RSS
Page 1 of 212»
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber 
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Ultimate IPTV (Najveca lista IPTV kanala)
Ultimate IPTV
klauski Post broj: 1 - Utorak, 22.09.15, 23:25
Vojnik
Poruka: 31
Status:
Ultimate IPTV sa preko 1000 kanala, a od toga preko 100 vrhunskih sportskih kanala.
Trenutno je u fazi testiranja a nadam se da ce biti dostupna od 01.10.

Poruku je uredio: klauski - Utorak, 22.09.15, 23:30
Kancelar Post broj: 2 - Srijeda, 23.09.15, 12:32
Vojnik
Poruka: 10
Status:
Ovo stvarno ima sve zivo.Još samo fali Sport tv 1 i 2 (slovenski) biggrin

Poruku je uredio: Kancelar - Srijeda, 23.09.15, 12:33
klauski Post broj: 3 - Srijeda, 23.09.15, 13:37
Vojnik
Status:
Quote Kancelar ()
Ovo stvarno ima sve zivo.Još samo fali Sport tv 1 i 2 (slovenski)

Trenutno je nema ali ne znaci da je nece biti. Slika je extra i sto mi je najbitnije nema kocenja i trzanja. 3 dana je testiram vec i za sada nema problema. Samo jos cenu da sacekam. Nadam se da nece biti preskupo...
Kancelar Post broj: 4 - Srijeda, 23.09.15, 13:42
Vojnik
Status:
Quote klauski ()
Trenutno je nema ali ne znaci da je nece biti. Slika je extra i sto mi je najbitnije nema kocenja i trzanja. 3 dana je testiram vec i za sada nema problema. Samo jos cenu da sacekam. Nadam se da nece biti preskupo...

Ajd, pa javi kad saznaš.
DIVAK22 Post broj: 5 - Srijeda, 23.09.15, 14:04
Vodnik
Poruka: 283
Status:
Hehehe sve sta moze ukrasti iz interneta stavil na edno mesto .hehehe stvarno je test tako ce bude stalno test .hahaha.Sta je nemozes naci Sport TV 1-3 iz Slovenija u HD kvalitet hahaha pa potrazi malo.
Kancelar Post broj: 6 - Srijeda, 23.09.15, 14:10
Vojnik
Status:
Quote DIVAK22 ()
Sta je nemozes naci Sport TV 1-3 iz Slovenija u HD kvalitet hahaha pa potrazi malo.

A zašto misliš da ga ne mogu naci?
Prilozi: 8954013.png(712Kb)
besh555 Post broj: 7 - Srijeda, 23.09.15, 14:22
Vojnik
Poruka: 1
Status:
moze daja testiram i reci koja cena
klauski Post broj: 8 - Srijeda, 23.09.15, 15:14
Vojnik
Status:
Quote besh555 ()
moze daja testiram i reci koja cena

Nema jos test lista kod nas. Ja sam je dobio na probu preko drugara jednog koji ce je raditi za nas prostor...ex-yu i rumunija bugarska albanija grcka.
A cenu isto ne znam jos. Znam da je za evropu 15 eura a za nas nemam pojma. Mozda bude manje malo. Samo da ne bude vise, posto su navikli na nama da se izivljavaju...
Javi mi u inbox svoj mail pa cim bude poslace ti.
Pozz.
DIVAK22 Post broj: 9 - Srijeda, 23.09.15, 16:30
Vodnik
Poruka: 283
Status:
Quote klauski ()
Nema jos test lista kod nas. Ja sam je dobio na probu preko drugara jednog koji ce je raditi za nas prostor...ex-yu i rumunija bugarska albanija grcka.
A cenu isto ne znam jos. Znam da je za evropu 15 eura a za nas nemam pojma. Mozda bude manje malo. Samo da ne bude vise, posto su navikli na nama da se izivljavaju...
Javi mi u inbox svoj mail pa cim bude poslace ti.

ma na ta slika se nevidi brzina strema Kancelar .hehe 15 evra za stremove koj se nalazat fri u internetu.hahaha dobri viceve mi pricas ti.hahaha

Poruku je uredio: DIVAK22 - Srijeda, 23.09.15, 16:37
klauski Post broj: 10 - Srijeda, 23.09.15, 17:46
Vojnik
Status:
Quote DIVAK22 ()
ma na ta slika se nevidi brzina strema Kancelar .hehe 15 evra za stremove koj se nalazat fri u internetu.hahaha dobri viceve mi pricas ti.hahaha

Ne razumem o cemu pricas. Naravno da ima sve da se skine free na netu. Niko to ne osporava ali ima ljudi koji nece svaka 2-3 dana da traze linkove i da po ceo dan provode po forumima cekajuci da neko postavi linkove koji traju dan-dva. Ja sam jedan od tih. Dacu 10-15 eura mesecno za listu koja je stabilna i ima odlicnu sliku. Probao sam nekoliko lista i do sada mi je ova najbolja. Prezadovojan sam. Slika koja nije HD je duplo bolja od ove koju imam od mog provajdera. Stream je od 1.5 pa do 5. U nekim momentima ide i preko 20 ali kontam da je to neki buffer i to traje par sekundi. Seckanja nema, kocenja pogotovo. Ja cu uzeti mesec dana pa cu videti. Ko nece, ne mora. Niko nikoga ne prisiljava, naravno.
Ti ako imas vremena i zivaca da svaka 2-3 dana menjas liste i trazis i molis ljude...izvoli...niko ti ne brani. Nije ova lista moja pa da imam neku zaradu od toga. Samo sam podelio informaciju.
Pozdrav.

Poruku je uredio: klauski - Srijeda, 23.09.15, 17:51
nolte Post broj: 11 - Srijeda, 23.09.15, 18:05
General-Major
Poruka: 4059
Status:
ajme tebi , promoviras i prodajes tude strimove a testa nemas , neznam sta bi rekao .-..... nono bye
klauski Post broj: 12 - Srijeda, 23.09.15, 18:19
Vojnik
Status:
Quote nolte ()
ajme tebi , promoviras i prodajes tude strimove a testa nemas , neznam sta bi rekao .-.....

Znam druze. Tako ispada. Samo me nerviraju takvi likovi ko ovaj divak. Samo pljuje po tudjim postovima i omalovazava tudja misljenja. Pa brate ako imas free onda uzivaj u njemu. Ima nas koji eto nismo toliko sposobni ili nemamo vremena za to pa kupujemo gotovo. Meni je bitno kad dodjem s posla upalim tv...neku tekmu pogotovo...da to radi i da se ne nerviram zbog toga. A ne da mi u sred utakmice pukne stream i onda 3 sata trazim link koji radi...
Jbg. ;-)

Poruku je uredio: klauski - Srijeda, 23.09.15, 18:20
Bäron Post broj: 13 - Petak, 16.10.15, 19:54
Vojnik
Poruka: 1
Status:
I would like to test m3u for android
and annual price know

baronrokasi@Yahoo.de
grga65 Post broj: 14 - Subota, 17.10.15, 02:11
Vojnik
Poruka: 49
Status:
di mogu naci exyu iptv
edieduard25 Post broj: 15 - Srijeda, 21.10.15, 12:08
Vojnik
Poruka: 3
Status:
klauski, gde mogu naci ovu listu i koliko kosta
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Ultimate IPTV (Najveca lista IPTV kanala)
Page 1 of 212»
Search:

Forum Chat Samo registrovani clanovi imaju pristup CHAT BOX-u
Gledanje Pay TV kanala bez valjane pretplate je ilegalno, sve datoteke/informacije ovdje su samo za obrazovne svrhe.
Watching Pay TV channels without a valid subscription is illegal , all files/information here are only for educational purposes only.
-"TOP 25 FORUMASA"-

Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist

Sultanovic Forum - All The Best

Molimo vas da iskljucite blokator reklama za nas Forum!

Молимо Вас да искључите блокатор реклама за нас форум!

Ве молиме исклучете го блокатор за нас форум!

Please turn off the ad blocker for our Forum!

Bitte schalten Sie den Werbeblocker für unsere Forum!

S'il vous plaît désactiver le bloqueur de publicité pour notre Forum!

Bize Forumlar için reklam engelleyici kapatın lütfen!

Ju lutemi të kthehet off bllokues ad për ne Forume!

Пожалуйста, отключите блокировка рекламы для нас Форумы!

Моля, изключете блокиране на реклами за нас Forums!

Si prega di disattivare il blocco annuncio per il nostro Forum!

Por favor, apague el bloqueador de anuncios para nosotros los foros!

Por favor, desligue o bloqueador de anúncios para nós Fóruns!

Schakel de ad-blocker voor ons forum!

Harap matikan pemblokir iklan bagi kita Forum!

Vă rugăm să opriți de blocare anunțuri pentru noi Forum!

Proszę wyłączyć blokowanie reklam dla nas forum!

!.يرجى إيقاف تشغيل مانع الإعلانات بالنسبة لنا في المنتدى

請關閉廣告阻滯劑對我們論壇!