Nedjelja, 24.09.17
Dobro dosli: Gost | RSS
Novi Postovi  *   Pretrazi Postove  *   Clanovi  *   Pravila Forum-a  *   RSS
Page 1 of 11
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber 
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » notepad za android
notepad za android
seki77 Post broj: 1 - Subota, 12.09.15, 23:25
Vojnik
Poruka: 19
Status:
postoji li notepad za android ko sto je za kompjuter da bih mogo neku listu da ubacim.da neidem stalno sa kompjutera,hvala unapred
nolte Post broj: 2 - Nedjelja, 13.09.15, 06:59
Pukovnik
Poruka: 4302
Status:
seki77 Post broj: 3 - Nedjelja, 13.09.15, 09:16
Vojnik
Status:
kako ubaciti u notepad kako ubaciti pa snimiti gde je opcija save as.objasnimi mi malo
nolte Post broj: 4 - Nedjelja, 13.09.15, 13:22
Pukovnik
Status:
za pocetak trebas mi reci na cemu gledas iptv , znam da si na androidu , ali reci koju aplikaciju koristis .....
seki77 Post broj: 5 - Nedjelja, 13.09.15, 21:56
Vojnik
Status:
mx player i iptv
nolte Post broj: 6 - Ponedjeljak, 14.09.15, 07:11
Pukovnik
Status:
mad ja to nisam nikad koristio , evo sad sam na brzinu skinuo notepad samo da bi tebi objasnio.
Kad otvoris notepad , u gornjem desnom kutu imas tri ikone. kliknes na onu u sredini koja ima oznaku +
das naslov file-u i onda kliknes na note, tu upisujes sta imas , kad zavrsis kliknes na ikonu olovke u gornjem desnom kutu i file je sejvan bye
seki77 Post broj: 7 - Utorak, 15.09.15, 21:33
Vojnik
Status:
Ja zelim listu koju postavljate samo da kopiram u note I onda da sacuvam ja kopiram ali nece paste u note kosto je na windowsu mislim na kompjuteru sve mi je drugo jasno ali paste nece
seki77 Post broj: 8 - Srijeda, 16.09.15, 20:44
Vojnik
Status:
Kako zameniti exdtenziju da bude m3u meni je txt
supermonazlj68 Post broj: 9 - Srijeda, 16.09.15, 22:02
Vojnik
Poruka: 97
Status:
pozz iptv na androidu sa mx plejerom cita m3u i txt extenzije napravis fajl u androidu i u njega kopiras listu i iz nje iscitavas listu
seki77 Post broj: 10 - Cetvrtak, 17.09.15, 19:21
Vojnik
Status:
Nece meni da cita txt ekstenziju meni treba m3u ja kopiram listu sa foruma ubacim u notepad snimim je kao m3u I kad pronadzem fail meni je txt u cemu je problem ja ns kompjuteru radim normalno ali ovo neide
Davutoglu Post broj: 11 - Subota, 19.09.15, 07:48
Vojnik
Poruka: 1
Status:
Znam kreirati m3u listu na pc ali mi je dmah otvori u vlc, kako kreirati m3u iptv za tv box android?
nolte Post broj: 12 - Subota, 19.09.15, 19:55
Pukovnik
Status:
Quote Davutoglu ()
Znam kreirati m3u listu na pc ali mi je dmah otvori u vlc, kako kreirati m3u iptv za tv box android?

opcija 1
mozes upload-ati listu na neki free file host kao npr. http://www.filedropper.com/ ili http://www.tinyupload.com/ i mnogi drugi , samo guglaj i onda samo u playeru na androidu otici na opciju open url ,
opcija 2 best
najbolje ti je uzeti free web hosting service , ima ih milijun na webu i onda upload-as file na svoj web host, onda samo u playeru na androidu otici na opciju open url sa tim da ne moras upisivati na androidu novi url , vec samo editiras postojecu listu na pc-u i onda samo replace na svom web hostu

zvuci komlicirano , ali u biti je vrlo jednostavno
seki77 Post broj: 13 - Ponedjeljak, 21.09.15, 20:06
Vojnik
Status:
Ja zelim sa telefona editovati listu ne sa pc kako sa tel dobiti m3u fail ili extenziju I samo open with iptv
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » notepad za android
Page 1 of 11
Search:

Forum Chat Samo reg. clanovi imaju pristup CHAT BOX-u
-"TOP 25 FORUMASA"-
Gledanje Pay TV kanala bez valjane pretplate je ilegalno, sve datoteke/informacije ovdje su samo za obrazovne svrhe.
Watching Pay TV channels without a valid subscription is illegal , all files/information here are only for educational purposes only.
Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist