Preprpodaja iptv - Page 3 - Forum
Petak, 09.12.16
Dobro dosli: Gost | RSS
Novi Postovi  *   Pretrazi Postove  *   Clanovi  *   Pravila Forum-a  *   RSS
Page 3 of 5«12345»
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber 
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Preprpodaja iptv
Preprpodaja iptv
klauski Post broj: 31 - Utorak, 29.09.15, 17:31
Vojnik
Poruka: 31
Status:
Quote DIVAK22 ()
Xexexexe pa uzmi ot ovi iptvtvpagetl nali kazes da sve radi kao sat pa i test si radil na nedelju dana sta je cene li sa preveliki druze.hahaha.

Nemoj ti makedonac da brines za mene. Testiram ja 2-3 liste u isto vreme a ovu od +1300 kanala evo vec 9 dana bez ikakvog problema. Ta tvoja prica koju pokusavas ovde da prodas ljudima ne pije vise vodu. Kad budu testirali uverice se sami a to znaci da ti i slicni tebi polako ostajete bez biznisa... (javice se vec i oni)
DIVAK22 Post broj: 32 - Utorak, 29.09.15, 17:45
Vodnik
Poruka: 282
Status:
Quote klauski ()
Nemoj ti makedonac da brines za mene. Testiram ja 2-3 liste u isto vreme a ovu od +1300 kanala evo vec 9 dana bez ikakvog problema. Ta tvoja prica koju pokusavas ovde da prodas ljudima ne pije vise vodu. Kad budu testirali uverice se sami a to znaci da ti i slicni tebi polako ostajete bez biznisa... (javice se vec i oni)

Xexexe ma odi be testeru i ti znas gde hahaha ti ce sjebes biznes ljudi hahaha,auuuuu pazite klauski ide biznes vi je u opasnost.haha
iptvtvpagetl Post broj: 33 - Utorak, 29.09.15, 18:14
Vojnik
Poruka: 7
Status:
Quote DIVAK22 ()
Xexexexe pa uzmi ot ovi iptvtvpagetl

Poruku je uredio: iptvtvpagetl - Utorak, 29.09.15, 18:19
klauski Post broj: 34 - Utorak, 29.09.15, 18:44
Vojnik
Status:
Quote iptvtvpagetl ()
iptvtogo.ml je tacna adresa

Zemljak nemoj se opterecivati pacenikom. Taj na ovom forumu nista pametno napisao nije. Od 129 postova koje ima 90% je omalovazavanje i podsmevanje drugih korisnika. Drugim recima on ti dodje kao neki lokalni klovan a mozda i obavlja prljav posao za gazdu...
Samo ti sibaj svoju listu a vreme ce pokazati...
nolte Post broj: 35 - Cetvrtak, 01.10.15, 18:14
General-Major
Poruka: 4059
Status:
Quote klauski ()
Sto? Si probao?

ja sam probao tu famoznu listu od 1300 kanala iptvgo.ml i mogu reci da je tesko smece , dosta kanala ne radi kao npr. beinsport , arenesport hrvatske uopce nisu u hd-u iako tako pise u listi i uz to blokavaju cak i na 50 megabita brzini ( jer naravno nije do brzine vec do servera) , uz to sve to je jedan obicni preprodavac tudjih lista jer tu istu listu ako se potrudite mozete pronaci i za 5 eura (sa malo manje kanala , ali sta ce vam npr. 200 arapskih , 100 vod filmova bez prevoda).
Radi se o ovoj listi koja pocinje sa http://portal.rapidiptv.com:8080 , svima nama vrlo poznata a neki od nas gledaju takve liste besplatno a mnoge smo i objavili javno.

dao bog da mi srce odmah stane ako lazem

Lp
klauski Post broj: 36 - Cetvrtak, 01.10.15, 22:00
Vojnik
Status:
Quote nolte ()
dao bog da mi srce odmah stane ako lazem

Nisam ni rekao da lazes. Samo pitah jesi probao pa da cujemo kakva je. U medjuvremenu sam je i ja probao i previse je para to. Makar meni. Suvise nepotrebnih kanala...za 15 eura. Da je 10 pa aj jos nekako...al 15...
Ekipa je uzela da preprodaje rapid iptv i jos za istu cenu kao i oni sto prodaju. Poznato je da Rerselleri dobijaju dosta dobre popuste ali nasi kao nasi...alavi...zeljni brze love...jbg.
Steta sto smo takvi kakvi smo...
iptvtvpagetl Post broj: 37 - Cetvrtak, 01.10.15, 22:26
Vojnik
Status:
Quote klauski ()
Nisam ni rekao da lazes. Samo pitah jesi probao pa da cujemo kakva je. U medjuvremenu sam je i ja probao i previse je para to. Makar meni. Suvise nepotrebnih kanala...za 15 eura. Da je 10 pa aj jos nekako...al 15...
Ekipa je uzela da preprodaje rapid iptv i jos za istu cenu kao i oni sto prodaju. Poznato je da Rerselleri dobijaju dosta dobre popuste ali nasi kao nasi...alavi...zeljni brze love...jbg.
Steta sto smo takvi kakvi smo...

zato se i zove rubrika Preprpodaja iptv wink
cijena je za 3 mjeseca 25€ (10€ jeftinije nego kod nija)

Poruku je uredio: iptvtvpagetl - Cetvrtak, 01.10.15, 22:35
nolte Post broj: 38 - Petak, 02.10.15, 07:36
General-Major
Status:
eto me , ziv sam jos mi srce nije stalo ..... bb2
klauski Post broj: 39 - Petak, 02.10.15, 08:07
Vojnik
Status:
Quote DIVAK22 ()
U tvoj slucaj treba da ni platis minimum 30 evra za 3 meseza da gledamo kanale koj si sakupil iz interneta ,nema koj da ti placa za to sto si nesretnik i se cudis kako da lazes ljudi po internetu da zaradis nesto.

Ne moze da prodje nista bez Ajnstajna i njegovog "sakupili iz internet". A ne, nasao je u mesari...
Slika je super. Izbor kanala ogrman. Sve na jednom mestu. Poenta je u tome da je previse nepotrebnih kanala. Arapskih, africkih, albanskih...makar za nas ovde. I to je naravno trziste i to ogromno ali nama nezanimljivo i samim tim i preskupo. Da je lista svedena na 250-300 kanala i da je cifra malo manja, makar 10€ ja bih je prvi uzeo ako nista drugo onda zbog sporta...ali je to neizvodljivo zbog cene po kojoj je on dobija. Tad ne bi imao zaradu vecu od 2€ mesecno po coveku...a to je jako malo da bi se neko obavezao da bude 24/7 na raspolaganju...
nolte Post broj: 40 - Petak, 02.10.15, 10:56
General-Major
Status:
Quote klauski ()
Slika je super. Izbor kanala ogrman.

ne lazi da je slika super , ako je tebi to dobra slika onda ti i neznas sta je dobra slika , kao sto rekoh, arenesport hr pise da su u hd-u a nisu i uz to jos pocnu prekidati nakon 30 sekundi max
bye
klauski Post broj: 41 - Petak, 02.10.15, 13:02
Vojnik
Status:
Quote nolte ()
ne lazi da je slika super , ako je tebi to dobra slika onda ti i neznas sta je dobra slika , kao sto rekoh, arenesport hr pise da su u hd-u a nisu i uz to jos pocnu prekidati nakon 30 sekundi max

Mislio sam generalno. Kakvih lista za prodaju ima ovo je super.
iptvtvpagetl Post broj: 42 - Subota, 17.10.15, 21:26
Vojnik
Status:
IPTV to Go offers the best IPTV service at the best price.

Why choose IPTV to Go?

‣ Best picture quality
‣ A large number of IPTV channels (up to 1300)
‣ the choice and combination of packages
‣ Look on any device
‣ Support 24/7

3month 25€ (paypal)

greetings to all sultanovic user ;)

keep up the gr8 work u do!!

Poruku je uredio: iptvtvpagetl - Subota, 17.10.15, 21:27
commando Post broj: 43 - Subota, 23.01.16, 20:30
Vojnik
Poruka: 5
Status:
Pa o cemu pricate. Sve ama bas sve iptv liste po ovom forumu su restrim i kopiright.
Tu ni jedan koji kaze da je njegovo nije tacno. Skine liste digne na panel i preprodaje za sitnu lovu koja je u svetu normalno 15-20 eura mesec on prodaje za 7 neki kao cs sto prodaju i za 3 evra bi prodali samo da nahvataju sto vise naivnih.

Ne kazem ja da nema on troskove zakup servera mesecni 8 eura u germaniji ali sto onda daje dzabe. Da je njegovo i strimuje sa cs ili lokalaca ne bi dao ni mikron ispod 20e
JadraN Post broj: 44 - Nedjelja, 24.01.16, 11:06
Zastavnik
Poruka: 83
Status:
samo lagano kolega
DIVAK22 Post broj: 45 - Nedjelja, 24.01.16, 11:07
Vodnik
Poruka: 282
Status:
Quote commando ()
Pa o cemu pricate. Sve ama bas sve iptv liste po ovom forumu su restrim i kopiright.
Tu ni jedan koji kaze da je njegovo nije tacno. Skine liste digne na panel i preprodaje za sitnu lovu koja je u svetu normalno 15-20 eura mesec on prodaje za 7 neki kao cs sto prodaju i za 3 evra bi prodali samo da nahvataju sto vise naivnih.

Ne kazem ja da nema on troskove zakup servera mesecni 8 eura u germaniji ali sto onda daje dzabe. Da je njegovo i strimuje sa cs ili lokalaca ne bi dao ni mikron ispod 20e

Xexexe vidi koliko dobro si informisan druze .hahaha ,ali ovi drugi nisu bas tako dobro upoznati pa se uhvate,za to ostavi gi da radat sta hocat i bez ovo nemozes promeniti svet .
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Preprpodaja iptv
Page 3 of 5«12345»
Search:

Forum Chat Samo registrovani clanovi imaju pristup CHAT BOX-u
Gledanje Pay TV kanala bez valjane pretplate je ilegalno, sve datoteke/informacije ovdje su samo za obrazovne svrhe.
Watching Pay TV channels without a valid subscription is illegal , all files/information here are only for educational purposes only.
-"TOP 25 FORUMASA"-

Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist

Sultanovic Forum - All The Best

Molimo vas da iskljucite blokator reklama za nas Forum!

Молимо Вас да искључите блокатор реклама за нас форум!

Ве молиме исклучете го блокатор за нас форум!

Please turn off the ad blocker for our Forum!

Bitte schalten Sie den Werbeblocker für unsere Forum!

S'il vous plaît désactiver le bloqueur de publicité pour notre Forum!

Bize Forumlar için reklam engelleyici kapatın lütfen!

Ju lutemi të kthehet off bllokues ad për ne Forume!

Пожалуйста, отключите блокировка рекламы для нас Форумы!

Моля, изключете блокиране на реклами за нас Forums!

Si prega di disattivare il blocco annuncio per il nostro Forum!

Por favor, apague el bloqueador de anuncios para nosotros los foros!

Por favor, desligue o bloqueador de anúncios para nós Fóruns!

Schakel de ad-blocker voor ons forum!

Harap matikan pemblokir iklan bagi kita Forum!

Vă rugăm să opriți de blocare anunțuri pentru noi Forum!

Proszę wyłączyć blokowanie reklam dla nas forum!

!.يرجى إيقاف تشغيل مانع الإعلانات بالنسبة لنا في المنتدى

請關閉廣告阻滯劑對我們論壇!