Smart TV - IPTV - Page 7 - Forum
Cetvrtak, 08.12.16
Dobro dosli: Gost | RSS
Novi Postovi  *   Pretrazi Postove  *   Clanovi  *   Pravila Forum-a  *   RSS
Page 7 of 26«12567892526»
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber 
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Smart TV - IPTV (Gledanje IPTV putem Smart TV-a)
Smart TV - IPTV
senid57 Post broj: 91 - Nedjelja, 26.07.15, 10:14
Vojnik
Poruka: 34
Status:
Evo za samsung smart ovako nesto ko hoce vise app za iptv.
Prijavis se kao develop
Pasword 123456
Onda unjeti uvu sifru i instaliraces na svoj samsung smart 53 aplikacije.Smart 53 app
93.188.161.233

Poruku je uredio: senid57 - Utorak, 28.07.15, 16:11
andrijana2106 Post broj: 92 - Nedjelja, 26.07.15, 12:03
Vojnik
Poruka: 1
Status:
POZZ.... jel mi moze netko pomoc imam philips smart tv i sve sam napravila po uputstvima..al nikako u fork playeru nemogu nac korisnicko ime i lozinku da se prijavim na http://obovse.ru/ ..sve mi je na ruskom i nista ne razumijem...ako netko moze stavit neku sliku ili nesto....HVALA!
dklett Post broj: 93 - Cetvrtak, 30.07.15, 08:59
Vojnik
Poruka: 10
Status:
Playlist Smart TV Futbol

Lista para ver el partido Real Madrid vs AC Milán

Saludos
Polpk Post broj: 94 - Petak, 31.07.15, 22:19
Vojnik
Poruka: 8
Status:
https://youtube.com/watch?v=iKTLE733Afw

People what do you think about this?

Poruku je uredio: Polpk - Petak, 31.07.15, 22:20
banjalucaninn Post broj: 95 - Subota, 01.08.15, 15:47
Vojnik
Status:
Pozdrav ekipa

Uzeo sam neki smart tv "samsung ue32h5303", sad imam par pitanja.
1. Kada odem preko browsera na internet, nađem prenos neke utakmice, ispiše mi da nedostaje plugin (flash player). Postoji li neki način da se instalira taj plugin tj flash player ili da se instalira neki drugi player umjesto ovog fabričkog, koji podrzava flash player? Mnogo volim fudbal i ovo bi mi stvarno puno značilo...

2. Instalirao sam iptv smart, prozlo 7 dana, sada mi trazi 5€ da bi koristio taj player... Nek vrag nosi 5€, nije problem 5€, problem je sto ja nemam karticu preko koje bi to platio... Postoji li slična aplikacija koja bi mogla da odradi posao? Jedan poznanik mi je rekao da isti posao odradjuje nstream, ali ja je nemam u ponudi, tj ne mogu da je instaliram.

3. Po uputstvu sam pokusao da instaliram fork player i jos jednu aplikaciju i ide to, ali kad sam instalirao jednu aplikaciju, posle instalacije druge nestane prva aplikacija... U cemu je fora? Nije valjda da mogu dodati samo jednu aplikaciju na onaj nacin?

Najvazniji bi mi bio odgovor na prvo pitanje, da rijesim taj flash player...
Zivim u malom gradu gdje su ljudi koji se razumiju u ovu naprednu tehnologiju rijetki, tako da ste mi vi jedina nada!

Lijep pozdrav narode!
banjalucaninn Post broj: 96 - Nedjelja, 02.08.15, 18:24
Vojnik
Status:
Stvarno ne mogu da vjerujem kakvo je sranje ovaj nazovi pametni tv..
Jebeni flash player ne radi samo na njemu i na nokiji 3310!!!
albert_policija Post broj: 97 - Ponedjeljak, 03.08.15, 07:50
Vodnik
Poruka: 208
Status:
flash player ne mozes instalirati ali mozes neki drugi app sta imaju unutara flash plejera
to su lmod - to znas kako se instalira ako neznas mogu ti pomoci preko pm ok pozdrav
banjalucaninn Post broj: 98 - Ponedjeljak, 03.08.15, 10:33
Vojnik
Status:
Quote albert_policija ()
flash player ne mozes instalirati ali mozes neki drugi app sta imaju unutara flash plejera
to su lmod - to znas kako se instalira ako neznas mogu ti pomoci preko pm ok pozdrav

Ne znam drugar kako se instalira ta aplikacija. Pretpostavljam da se instalira kao i ove ostale (logovanje kao develop, potom da se unese onaj broj-koji broj je za ovu aplikaciju?)
Ne znam uopste o kakvoj se aplikaciji radi, probao sam sada da nadjem na google-u, ali neuspesno... U pitanju je neki browser?
SPASI ME smile
Poslao sam ti pm...
banjalucaninn Post broj: 99 - Utorak, 04.08.15, 22:20
Vojnik
Status:
Ekipa, haj da malo preformulišem pitanje, tj da postavim jedno drugo...

Da li je moguće na neki način instalirati neki drugi browser na smat tv-u??

Ne snalazim se sa Ruskim jezikom, a na nekim njihovim forumima sam naletio na milion aplikacija, ali ne znam iskreno koja za šta služi...
max931 Post broj: 100 - Srijeda, 05.08.15, 07:48
Vojnik
Poruka: 6
Status:
postavio sam pitanje več tu uvezi aplikacija znaci prijavljen sam kao develop i unesem ip adresu playera ili aplikacije i ona se pojavi ali međutim ak unesem neku drugu ip adresu znaci ona prvobitno nestane i pojavi se ta od koje sam unio ip sad me zanima dali mogu obe aplikacije ostat znaci posjedujem samsung UE40H6200. hvala unaprijed na odgovoru
banjalucaninn Post broj: 101 - Srijeda, 05.08.15, 08:12
Vojnik
Status:
Quote max931 ()
postavio sam pitanje več tu uvezi aplikacija znaci prijavljen sam kao develop i unesem ip adresu playera ili aplikacije i ona se pojavi ali međutim ak unesem neku drugu ip adresu znaci ona prvobitno nestane i pojavi se ta od koje sam unio ip sad me zanima dali mogu obe aplikacije ostat znaci posjedujem samsung UE40H6200. hvala unaprijed na odgovoru

http://obovse.ru/widgetlist/

označi koje aplikacije želiš, kliknes na dugme odma ispod aplikacija, prikazace ti onda onaj broj koji trebas da ukucas... Ona standardna procedura...
dervic27 Post broj: 102 - Srijeda, 05.08.15, 13:25
Vojnik
Poruka: 3
Status:
Pozdrava raja... Zna li neko zbog cega mi neke liste rade u fork playeru a neke ne, dok u vlc-u sve rade bez problema. U pitanju je sony smart tv.
albert_policija Post broj: 103 - Srijeda, 05.08.15, 17:13
Vodnik
Poruka: 208
Status:
instaliraj lmod
dervic27 Post broj: 104 - Srijeda, 05.08.15, 18:09
Vojnik
Poruka: 3
Status:
Kako da instaliram taj lmod? Trenutno imam instaliran forklmod 2.5 i kad ubacim liste na kompu na stranici obovse.ru i pokrenem ih na smart tv-u neke rade a neke ne (sve su u m3u formatu), dok na vlc-u sve rade bez problema.
acislav Post broj: 105 - Cetvrtak, 06.08.15, 00:29
Vojnik
Poruka: 42
Status:
Zdravo e sada i mene isto mi je kao dervic27 ali ja sam na Philips 40pfh4509/88 imam fork preko browseru na sam tv .. i neke liste ode neke ne probao sam i so html player i so media player isto cudo :-) resenje?
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Smart TV - IPTV (Gledanje IPTV putem Smart TV-a)
Page 7 of 26«12567892526»
Search:

Forum Chat Samo registrovani clanovi imaju pristup CHAT BOX-u
Gledanje Pay TV kanala bez valjane pretplate je ilegalno, sve datoteke/informacije ovdje su samo za obrazovne svrhe.
Watching Pay TV channels without a valid subscription is illegal , all files/information here are only for educational purposes only.
-"TOP 25 FORUMASA"-

Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist

Sultanovic Forum - All The Best

Molimo vas da iskljucite blokator reklama za nas Forum!

Молимо Вас да искључите блокатор реклама за нас форум!

Ве молиме исклучете го блокатор за нас форум!

Please turn off the ad blocker for our Forum!

Bitte schalten Sie den Werbeblocker für unsere Forum!

S'il vous plaît désactiver le bloqueur de publicité pour notre Forum!

Bize Forumlar için reklam engelleyici kapatın lütfen!

Ju lutemi të kthehet off bllokues ad për ne Forume!

Пожалуйста, отключите блокировка рекламы для нас Форумы!

Моля, изключете блокиране на реклами за нас Forums!

Si prega di disattivare il blocco annuncio per il nostro Forum!

Por favor, apague el bloqueador de anuncios para nosotros los foros!

Por favor, desligue o bloqueador de anúncios para nós Fóruns!

Schakel de ad-blocker voor ons forum!

Harap matikan pemblokir iklan bagi kita Forum!

Vă rugăm să opriți de blocare anunțuri pentru noi Forum!

Proszę wyłączyć blokowanie reklam dla nas forum!

!.يرجى إيقاف تشغيل مانع الإعلانات بالنسبة لنا في المنتدى

請關閉廣告阻滯劑對我們論壇!