Smart TV - IPTV - Page 6 - Forum
Ponedjeljak, 05.12.16
Dobro dosli: Gost | RSS
Novi Postovi  *   Pretrazi Postove  *   Clanovi  *   Pravila Forum-a  *   RSS
Page 6 of 26«12456782526»
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber 
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Smart TV - IPTV (Gledanje IPTV putem Smart TV-a)
Smart TV - IPTV
suljo5359 Post broj: 76 - Nedjelja, 07.06.15, 11:52
Vojnik
Poruka: 13
Status:
da li je vec izasao taj novi Philips tv androit 5 najavljivan je za drugi trimestr 2015
Satko Post broj: 77 - Nedjelja, 07.06.15, 12:22
Zastavnik
Poruka: 79
Status:
Quote suljo5359 ()
http://www.gss-media.com/portal/samsung-smart-player-2010

-pa probajte ako ide na philips, večeras probam sve tri app na LG pa javim dali rade na LG,
kogabriga Post broj: 78 - Srijeda, 10.06.15, 17:20
Vojnik
Poruka: 2
Status:
Pozdrav ljudi imam jedno pitanje...
Kupio sam smart tv samsung novi model 2015 seria 5
Sad mi treba ona aplikacija smart iptv a u samrt hub mi je nema
Ako netko zna kako da dodem do nje bit cu mu zahvalan smile
Satko Post broj: 79 - Cetvrtak, 18.06.15, 09:38
Zastavnik
Status:
Quote kogabriga ()
Pozdrav ljudi imam jedno pitanje...
Kupio sam smart tv samsung novi model 2015 seria 5
Sad mi treba ona aplikacija smart iptv a u samrt hub mi je nema
Ako netko zna kako da dodem do nje bit cu mu zahvalan smile

-pročiaj postove od počeka, ako ti ne bude jasno javi se na PM pa se dogovorimo na skype ili.... da riješimo,,,
dragan_stevic_90 Post broj: 80 - Utorak, 23.06.15, 22:17
Vojnik
Poruka: 1
Status:
Zdravo kupio sam tv Samsung ue40h6200aw,pa imam skinuti app smart iptv,pa me zanima kako da podesim to sve da bih gledao tv preko neta.Ako moze ko na skype,ili fb ili kako da mi objasni detaljno.Posot je ovo za mene sve novo,a svidja mi se ovo je stvarno dobra stvar smile
Polpk Post broj: 81 - Petak, 26.06.15, 06:27
Vojnik
Poruka: 8
Status:
Are there any TV widgets on Samsung Smart Tv with ex-yugoslavia TV such as nstreamlmod,seyirturk or ulangotv?
Satko Post broj: 82 - Petak, 26.06.15, 10:59
Zastavnik
Status:
SS IPTV
-besplatni app za gledanje IPTv
-DNS adresa 91.122.100.196
uputstvo za inastalaciju na adresi http://ss-iptv.com/en/users
---------------------
Fork player
-DNS adresa 46.36.222.114
uputstvo za inastalaciju na adresi http://obovse.ru/ čirilica,
---------------------
SIPTV
-placa se 5 i po eura za trajno korištenje, moguc 7 dana testni period,
-DNS adresa 84.55.62.75
uputstvo za inastalaciju na adresi http://siptv.eu/news/
---------------------

pročitajte uputstva sa orginal stranica a zatim prijašne postove biti če vam jasnije, aplikacije idu na samsung, LG, Philips te Sony,
---------------------------

instaliranje aplikacija na samsungu identično kao za nettv samo pomjenite ip adresu (dns) od aplikacije koju želite instalirati, ovdje ima uputstvo sa slikama,
https://www.nettvplus.com/gledaj_besplatno/nettv-samsung-smart.html
--------------------------

Poruku je uredio: Satko - Petak, 26.06.15, 15:57
senid57 Post broj: 83 - Srijeda, 01.07.15, 09:49
Vojnik
Poruka: 34
Status:
Pozdrav.

Poruku je uredio: senid57 - Petak, 03.07.15, 21:07
max931 Post broj: 84 - Subota, 11.07.15, 15:00
Vojnik
Poruka: 6
Status:
SS IPTV
-DNS adresa 91.122.100.196
uputstvo za inastalaciju na adresi http://ss-iptv.com/en/users
---------------------
Fork player
-DNS adresa 46.36.222.114
uputstvo za inastalaciju na adresi http://obovse.ru/ čirilica,
---------------------
SIPTV
-placa se 5 i po eura za trajno korištenje, moguc 7 dana testni period,
-DNS adresa 84.55.62.75
uputstvo za inastalaciju na adresi http://siptv.eu/news/

prvi sam instaliro na tv a ovaj zadnji imam otkljucan jell sam platio onih 5 dolara e sad me zanima kako da ih zadrzim oba i jos dodam jos koji od tih playera jer naime dok tamo promjenim adresu u smart hub i ono pod zadnje napravim on mi promjeni aplikaciju znaci mene zanima jel mogu ih imat sve a ne dok drugu aplikaciju dodam da mi ova nestane mozete mi i javit ako ko zna i na mail maksi23@net.hr

Poruku je uredio: max931 - Subota, 11.07.15, 15:02
Satko Post broj: 85 - Subota, 11.07.15, 17:50
Zastavnik
Status:
Quote max931 ()

prvi sam instaliro na tv a ovaj zadnji imam otkljucan jell sam platio onih 5 dolara e sad me zanima kako da ih zadrzim oba i jos dodam jos koji od tih playera jer naime dok tamo promjenim adresu u smart hub i ono pod zadnje napravim on mi promjeni aplikaciju znaci mene zanima jel mogu ih imat sve a ne dok drugu aplikaciju dodam da mi ova nestane mozete mi i javit ako ko zna i na mail maksi23@net.hr

ovisno o tv -u ako je samsung onda nema prboblema, ako je LG sa web os samo preko dns adrese znači samo jedna app, ako je stariji LG može preko USB-a više aplikacija,, napiši koji TV imaš pa čemo provjerit,,,

Pozdrav,,,,
max931 Post broj: 86 - Subota, 11.07.15, 18:28
Vojnik
Status:
ma samsung je model 2014 serije 6 al mi cim unesem drugu ipe adresu on samo promjeni tu aplikaciju a ja bi naprimjer i da mi ostane i ta aplikacija a i druge neke na taj nacin koje se daju preko ip adrese unasat
Satko Post broj: 87 - Nedjelja, 12.07.15, 12:41
Zastavnik
Status:
Quote max931 ()
ma samsung je model 2014 serije 6 al mi cim unesem drugu ipe adresu on samo promjeni tu aplikaciju a ja bi naprimjer i da mi ostane i ta aplikacija a i druge neke na taj nacin koje se daju preko ip adrese unasat

-na samsung se instaliraju, znači ikona aplikacje ostaje u TV, moraš TV prije sinhronizacije prijaviti kao develop,,

Poruku je uredio: Satko - Nedjelja, 12.07.15, 12:42
max931 Post broj: 88 - Nedjelja, 12.07.15, 19:20
Vojnik
Status:
ma jesam prijavljen kao develop inace nebi mogo uopce do ip adrese znaci onda nema one dvije stavke pod ikono dok stisnes i drzis al cim promjenim ip adresu tamo znaci i taj program se promjeni znaci neostaje u meniju od smart huba nego se pojavi drugi program od kojeg sam uneso ip a onaj prethodni nestane
oblak Post broj: 89 - Petak, 17.07.15, 09:48
Vojnik
Poruka: 7
Status:
Dobar dan imam samsung tv i gledam preko nStreamLMod 3.0 kanale hocu da isprobam ForkLmod da li ce ostati obije aplikacije kad instaliram ForkLmod ili ce se nStreamLMod izbrisati i kako da instaliram ForkLmod hvala unaprijed
Ilke Post broj: 90 - Utorak, 21.07.15, 08:05
Vojnik
Poruka: 1
Status:
Pozdrav svima. Imam Samsung Smart TV UE46H7080 (2014). Instalirao sam aplikaciju smart IPTV (siptv.eu). Tokom probnog perioda je nisam koristio. Uplatio sam 5,4 eura donacije, ali ne mogu nikako da instaliram listu ExYu kanala. Kontaktirao sam ih putem mejla, objasnio stvar, ali me oni samo šalju na stranice njihovog sajta sa instrukcijama, koje su nejasne. Uglavnom, počeo sam na Tv-u, i kada dođem do momenta kada treba da kliknem na "Choose File", pojavi mi se "Please try another Browser" (vidi sliku). Od njih je stigao info da sve prvo moram preko PC-ja da odradim, ali meni ipak ništa nije jasno. Znači koji file da odaberem i odakle? Ako prvo nešto moram da skinem, šta i odakle da skinem, a ako prethodno moram tu ExYu listu da konvertujem, isto kako, i da li samo jednostavno da zapamtim tu str. nakon konvertovanja ili šta već. Ljudi hvala svakome unapred na pomoći, ali molim vas neko korak po korak da da objašnjenje, molim vas! Sve sam pokušao po njihovim instrukcijama, ali ne ide mi nikako, negde nešto ne umem da uradim, ali ne znam šta! E, da, uspeo sam na tu aplikaciju da instaliram i kanale sa antene, ali ovo drugo neće pa neće. Može i PP za dogovor za kontakt preko skype i sl.
Hvala svima unapred!!!

Poruku je uredio: Ilke - Nedjelja, 26.07.15, 10:39
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Smart TV - IPTV (Gledanje IPTV putem Smart TV-a)
Page 6 of 26«12456782526»
Search:

Forum Chat Samo registrovani clanovi imaju pristup CHAT BOX-u
Gledanje Pay TV kanala bez valjane pretplate je ilegalno, sve datoteke/informacije ovdje su samo za obrazovne svrhe.
Watching Pay TV channels without a valid subscription is illegal , all files/information here are only for educational purposes only.
-"TOP 25 FORUMASA"-

Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist

Sultanovic Forum - All The Best

Molimo vas da iskljucite blokator reklama za nas Forum!

Молимо Вас да искључите блокатор реклама за нас форум!

Ве молиме исклучете го блокатор за нас форум!

Please turn off the ad blocker for our Forum!

Bitte schalten Sie den Werbeblocker für unsere Forum!

S'il vous plaît désactiver le bloqueur de publicité pour notre Forum!

Bize Forumlar için reklam engelleyici kapatın lütfen!

Ju lutemi të kthehet off bllokues ad për ne Forume!

Пожалуйста, отключите блокировка рекламы для нас Форумы!

Моля, изключете блокиране на реклами за нас Forums!

Si prega di disattivare il blocco annuncio per il nostro Forum!

Por favor, apague el bloqueador de anuncios para nosotros los foros!

Por favor, desligue o bloqueador de anúncios para nós Fóruns!

Schakel de ad-blocker voor ons forum!

Harap matikan pemblokir iklan bagi kita Forum!

Vă rugăm să opriți de blocare anunțuri pentru noi Forum!

Proszę wyłączyć blokowanie reklam dla nas forum!

!.يرجى إيقاف تشغيل مانع الإعلانات بالنسبة لنا في المنتدى

請關閉廣告阻滯劑對我們論壇!