Smart TV - IPTV - Page 3 - Forum
Srijeda, 07.12.16
Dobro dosli: Gost | RSS
Novi Postovi  *   Pretrazi Postove  *   Clanovi  *   Pravila Forum-a  *   RSS
Page 3 of 26«123452526»
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber 
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Smart TV - IPTV (Gledanje IPTV putem Smart TV-a)
Smart TV - IPTV
senid57 Post broj: 31 - Srijeda, 04.03.15, 07:17
Vojnik
Poruka: 34
Status:
Ako ides preko nstreamlmod ne treba upload jednostavno ukljucis usb u tv udjes na nstreamlmod ima dole opcija skener usb ja mislim pod brojem 10 na ruskom Pise odma ce ti pokazati tvoj usb tu je lista kanala koje imas otvoros i to je to saltas preko daljinskog sve kanale i gledas.
senid57 Post broj: 32 - Srijeda, 04.03.15, 07:21
Vojnik
Status:
http://siptv.eu/mylist/ ako hoces preko iptv app da gledas idi na ovu stranicu ubacis svoj mac od tv listu kanala odma u narednu ru riku klik es submit i imaces kanale na tv na iptv app ali je test 7 dana kasnije moras donirati prwko paypal 5.40 i to je otvoreno zauvijek nadam se da sam malo pomogao .
terapeutbz Post broj: 33 - Srijeda, 04.03.15, 21:25
Vojnik
Poruka: 2
Status:
Evo jedne dobre aplikacije, čini mi se da je litvanska, neka me neko ispravi ako grešim. naime, ja sam je instalirao na samsung smart tv putem android telefona tako što sam u pretraživaču telefona ukucao "sharksoft.duckdns.org" i u ponudi imaju mnogo apliacija za sinhronizaciju, počev od nstramlmod (koji radi) ali mnoge app ne rade, bar na mom modelu tv-a. E sad, štiklirate aplikaciju "samssTV" u odeljku "2012" i pritisnete "сохранитb" pri dnu stranice, a zatim će vam ponuditi IP adresu sa kojom se u tv-u ulogujete preko develop accounta i sinhronizujete aplikacije koje ste prethodno čekirali. Kažem, ja praktikujem ovu gore pomenutu jer pored ostalih opcija koje ima i nstream ima i opciju stavljanja kanala u favorite listu i ređanja kanala po želji a liste naravno povlačite sa USB sticka. Vizuelno mi je takođe lepši od nstreamlmod-a, besplatan je, samo mu je mana što je pomalo bagovit i hoće iz čista mira da prestane da radi pa ga morate ponovo po istom principu instalirati. Ali opet, verovatno sve zavisi od marke i modela Smart tv-a. Moj je konkretno samsung, ES5500. Nadam se da sam nekome pomogao. Pozz svima!
emir1609 Post broj: 34 - Srijeda, 04.03.15, 21:49
Vojnik
Poruka: 21
Status:
skonto sam preko usb ali sidam liste sa neta da probam samo crn ekran listu spasim u notpade++ i pokrenem je sa usb i nece ako neko ima bilo koji kanal da radi nek mi posalje da pokusam jesam li na pravom putu
hvala svakako pomogli ste mi puno
senid57 Post broj: 35 - Cetvrtak, 05.03.15, 05:43
Vojnik
Status:
Javi se na pm da do ijes kanale na pro ni test 2 dana radice 100%.
mrle123 Post broj: 36 - Nedjelja, 08.03.15, 20:32
Vojnik
Poruka: 1
Status:
Molim pomoc!!!

pokrenuo sam fork player na sony tv-u,registrirao se,ubacio m3u listu kanala,i kad pokusavam pokrenuti bilo koji kanal,crni ekran,nema slike ni tona,a u vlc playeru na pc-u radi uredno,znaci straemovi su ispravni,da li netko moze pomoci!????

probao sam ubaciti i xml listu u fork player ali isto se dogada,probao sam i razne druge free streamove,ista stvar,crna slika i nema tone,ne ucitava stream,a u vlc playeru radi uredno,streamovi su http...

Hvala unaprijed na pomoci!

Pozdrav.
pekis Post broj: 37 - Ponedjeljak, 23.03.15, 19:47
Vojnik
Poruka: 21
Status:
Video sam ovaj oglas: Prodajem IPTV EX YU,Sportski,Filmski i drugi kanali.
Zanima me sta je to i kako on moze garantovati da cu stalno imati kanale?
Kontaktirao sam na pp i kaze mi da posalje nesto ja to ubacim u smart tv na iptv program i tako cu ga gledati, sta vi mislite o tome?
Trazio mi je MAC adresu tv-a stacemu? I sta je uopste mac adresa tv-a? Sta ako mu ja greskom dam pogresnu adresu?
bergmann Post broj: 38 - Srijeda, 25.03.15, 20:37
Vojnik
Poruka: 20
Status:
Ima li neki program tipa nstreamlmod da podržava titlove.
brane Post broj: 39 - Srijeda, 01.04.15, 13:54
Vojnik
Poruka: 3
Status:
Odgovor za pekis
Klasični cs(card sharing)
Mac adresa mu je potrebna da može kontrolirati korisnike
što se tiče garancije možeš mu samo vjerovati
Provjeri sa trenutnim korisnicima nisu svi prevaranti
I sam sam koristio satelitski cs(card sharing) i bio zadovoljan
gagi021 Post broj: 40 - Srijeda, 22.04.15, 18:26
Zastavnik
Poruka: 89
Status:
jel moze neko detaljno uputstvo kako da gledam moje liste na philips smart tv probao sam sa nstreamlmod al se nesto nesnalazim
suljo5359 Post broj: 41 - Petak, 24.04.15, 14:53
Vojnik
Poruka: 13
Status:
MOZE LI POMOC
imam fhilips smart tv promjenio sam onu dns adresu pratio opis instalacije onog forgplejera 2,5 instalirao sam ga ali nista od ponudjenih onih serija strimova ne radi predpostavljam da treba da se registrujem na njihov site i da li treba da im posaljem mac adresu ili nesto drugo hvala puno za bilo kakvu pomoc
miko3679 Post broj: 42 - Nedjelja, 26.04.15, 00:00
Vojnik
Poruka: 11
Status:
SVE O SMART TV IMATE NA MOM SAJTU
www.url-forum.alle.bg
miko3679 Post broj: 43 - Nedjelja, 26.04.15, 00:35
Vojnik
Poruka: 11
Status:
Quote terapeutbz ()
Evo jedne dobre aplikacije, čini mi se da je litvanska, neka me neko ispravi ako grešim. naime, ja sam je instalirao na samsung smart tv putem android telefona tako što sam u pretraživaču telefona ukucao "sharksoft.duckdns.org" i u ponudi imaju mnogo apliacija za sinhronizaciju, počev od nstramlmod (koji radi) ali mnoge app ne rade, bar na mom modelu tv-a. E sad, štiklirate aplikaciju "samssTV" u odeljku "2012" i pritisnete "сохранитb" pri dnu stranice, a zatim će vam ponuditi IP adresu sa kojom se u tv-u ulogujete preko develop accounta i sinhronizujete aplikacije koje ste prethodno čekirali. Kažem, ja praktikujem ovu gore pomenutu jer pored ostalih opcija koje ima i nstream ima i opciju stavljanja kanala u favorite listu i ređanja kanala po želji a liste naravno povlačite sa USB sticka. Vizuelno mi je takođe lepši od nstreamlmod-a, besplatan je, samo mu je mana što je pomalo bagovit i hoće iz čista mira da prestane da radi pa ga morate ponovo po istom principu instalirati. Ali opet, verovatno sve zavisi od marke i modela Smart tv-a. Moj je konkretno samsung, ES5500. Nadam se da sam nekome pomogao. Pozz svima!

A koji je to apss kako se zove player i napisi njegovu ip dns adresu gde se moze skinuti
suljo5359 Post broj: 44 - Nedjelja, 26.04.15, 13:16
Vojnik
Poruka: 13
Status:
koliko se ceka vremena o potvrdi registracije(nije automatska) da li to dobijam na svoj privatni email koji sam prijavio tokom registracije ili u posti forkplayera ako je u posti forkplayera gdje tacno moze li ko objasniti posto ja dosada nisam nista nasao,, ili registracija nije bila jos tretirana hvala svima
senid57 Post broj: 45 - Nedjelja, 26.04.15, 13:31
Vojnik
Status:
U forkplayeru dobijes email jedan kod i ukucas tu gdje si poceo registraciju.
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Smart TV - IPTV (Gledanje IPTV putem Smart TV-a)
Page 3 of 26«123452526»
Search:

Forum Chat Samo registrovani clanovi imaju pristup CHAT BOX-u
Gledanje Pay TV kanala bez valjane pretplate je ilegalno, sve datoteke/informacije ovdje su samo za obrazovne svrhe.
Watching Pay TV channels without a valid subscription is illegal , all files/information here are only for educational purposes only.
-"TOP 25 FORUMASA"-

Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist

Sultanovic Forum - All The Best

Molimo vas da iskljucite blokator reklama za nas Forum!

Молимо Вас да искључите блокатор реклама за нас форум!

Ве молиме исклучете го блокатор за нас форум!

Please turn off the ad blocker for our Forum!

Bitte schalten Sie den Werbeblocker für unsere Forum!

S'il vous plaît désactiver le bloqueur de publicité pour notre Forum!

Bize Forumlar için reklam engelleyici kapatın lütfen!

Ju lutemi të kthehet off bllokues ad për ne Forume!

Пожалуйста, отключите блокировка рекламы для нас Форумы!

Моля, изключете блокиране на реклами за нас Forums!

Si prega di disattivare il blocco annuncio per il nostro Forum!

Por favor, apague el bloqueador de anuncios para nosotros los foros!

Por favor, desligue o bloqueador de anúncios para nós Fóruns!

Schakel de ad-blocker voor ons forum!

Harap matikan pemblokir iklan bagi kita Forum!

Vă rugăm să opriți de blocare anunțuri pentru noi Forum!

Proszę wyłączyć blokowanie reklam dla nas forum!

!.يرجى إيقاف تشغيل مانع الإعلانات بالنسبة لنا في المنتدى

請關閉廣告阻滯劑對我們論壇!