Smart TV - IPTV - Page 18 - Forum
Nedjelja, 11.12.16
Dobro dosli: Gost | RSS
Novi Postovi  *   Pretrazi Postove  *   Clanovi  *   Pravila Forum-a  *   RSS
Page 18 of 26«1216171819202526»
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber 
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Smart TV - IPTV (Gledanje IPTV putem Smart TV-a)
Smart TV - IPTV
Satko Post broj: 256 - Cetvrtak, 18.08.16, 09:27
Zastavnik
Poruka: 83
Status:
-korisnici kojima je nestao Vtuner, za pokretanje Forkplayera mogu koristiti app AccuWeather preko dns adrese 217.79.190.156

Pozdrav satko,,,,
Satko Post broj: 257 - Cetvrtak, 18.08.16, 09:30
Zastavnik
Status:
Quote laki2560 ()
Najednostavnine ti je sa fork player,prvo na kompjuter napravi m3u listu i snimi je na usb kao ime.m3u pod ime odaberi sam.

-nemora za fork u m3u, dovoljno je u notepadu spremiti kao tekst sa kodidarnjem kao UTF-8 i u forku če raditi,,,

Poruku je uredio: Satko - Cetvrtak, 18.08.16, 09:31
Colareno1 Post broj: 258 - Cetvrtak, 18.08.16, 23:16
Zastavnik
Poruka: 73
Status:
Quote Satko ()
-korisnici kojima je nestao Vtuner, za pokretanje Forkplayera mogu koristiti app AccuWeather preko dns adrese 217.79.190.156

Pozdrav satko,,,,

E jebote kud nisi prije reko smile
Colareno1 Post broj: 259 - Ponedjeljak, 22.08.16, 01:18
Zastavnik
Poruka: 73
Status:
A sta ako nemamo ni jedno ni drugo ?
faka_mraka Post broj: 260 - Petak, 26.08.16, 07:15
Vojnik
Poruka: 3
Status:
Pozdrav, imam samsung smart tv, sad sam na poslu trenutno i ne mogu se sjetiti modela. Koristim iptv godinu dana ali preko tableta i kompa. Pricao sam sa par ovih operatera i dosli su do zakljucka da moja i jos jedna serija samsunga nema aplikaciju iptv.
Moje sve aplikacije na samsung apps su besplatne, ne mogu nikako da nađem ili bas nema onih koji se placaju.
Slucajno sam sa jednim momkom dokucio ssiptv na usb i instalirao ga, ni tada mi nije prikazlo aplikaciju na tv. TEK sutra kada sam upalio tv prikazalo mi je. Nastimao sam IPTV svog operatera, vrlo jednostavno, preko onog koda.
Sad me interesuje, posto imam i videoteku, ali nijedan film nece da mi pokrene ( strani, jer domace sve hoce ), pitao sam ga kaze da pokusam sa fork playerom.
Moze li mi neko samo objasniti ili link zalijepiti od fork playera za samsung tv, ja sam nasao za LG? I da li neko zna zasto na svom tv nemam aplikacija koje se placaju? Hvala unaprijed
Satko Post broj: 261 - Nedjelja, 28.08.16, 18:17
Zastavnik
Status:
Quote Colareno1 ()
A sta ako nemamo ni jedno ni drugo ?

-može i preko app MEGOGO, dns 046.036.218.194 ili 046.036.220.208

Poruku je uredio: Satko - Nedjelja, 28.08.16, 18:21
Satko Post broj: 262 - Nedjelja, 28.08.16, 20:54
Zastavnik
Status:
Quote faka_mraka ()
Pozdrav, imam samsung smart tv, sad sam na poslu trenutno i ne mogu se sjetiti modela. Koristim iptv godinu dana ali preko tableta i kompa. Pricao sam sa par ovih operatera i dosli su do zakljucka da moja i jos jedna serija samsunga nema aplikaciju iptv.
Moje sve aplikacije na samsung apps su besplatne, ne mogu nikako da nađem ili bas nema onih koji se placaju.
Slucajno sam sa jednim momkom dokucio ssiptv na usb i instalirao ga, ni tada mi nije prikazlo aplikaciju na tv. TEK sutra kada sam upalio tv prikazalo mi je. Nastimao sam IPTV svog operatera, vrlo jednostavno, preko onog koda.
Sad me interesuje, posto imam i videoteku, ali nijedan film nece da mi pokrene ( strani, jer domace sve hoce ), pitao sam ga kaze da pokusam sa fork playerom.
Moze li mi neko samo objasniti ili link zalijepiti od fork playera za samsung tv, ja sam nasao za LG? I da li neko zna zasto na svom tv nemam aplikacija koje se placaju? Hvala unaprijed

-napiši kad nađeš vremena koja je serija tv, pa čemo provjerit i odgovorit,,,,

Pozdrav Satko,,,,
faka_mraka Post broj: 263 - Ponedjeljak, 29.08.16, 06:32
Vojnik
Status:
Samsung tv UE46D6500. Hvala
Satko Post broj: 264 - Nedjelja, 04.09.16, 19:51
Zastavnik
Status:
Quote faka_mraka ()
Samsung tv UE46D6500.

ima svega, samo klikni na samsung app ima apikacija cudo jedno, imaš po defaltu siptv i ssiptv,
-a može i forkplayer instalacija dns 046.036.218.194 ili 046.036.220.208
Prilozi: 0956828.jpg(146Kb)

Poruku je uredio: Satko - Cetvrtak, 08.09.16, 15:54
boracorba Post broj: 265 - Cetvrtak, 08.09.16, 10:02
Vodnik
Poruka: 170
Status:
dali moze da se gleda iptv na panassonic smart tv?
Satko Post broj: 266 - Cetvrtak, 08.09.16, 11:26
Zastavnik
Status:
Quote boracorba ()
dali moze da se gleda iptv na panassonic smart tv?

za sada nema aplikacije i mogučnosti za instaliranje app za iptv ,osim sa pretplatom oyo picbox netflix itd,,,,
ravle Post broj: 267 - Cetvrtak, 08.09.16, 20:30
Vojnik
Poruka: 1
Status:
Direktne aplikacije u APPS nema ali ako u mrežnim postavkama tv-a promjeniš DNS adresu u 85.17.30.89 restartom tv-a dobičeš fork player umjesto aplikacije WOW TV.Onda ti ostaje da odeš na stranicu fork playera i tamo se registriraš,je da je na ruski ali nema druge a mail potvrde će ti poslati unutar aplikacije fork player ne na mail na pc-u več na tv-u.Na pc-u instalirati Remote Fork i onda na tv-u unutar aplikacije WoW tv(sada Fork player)nađeš Remote Fork player DLNA(koji treba biti uključen na tv-u)i unutar njega ulaziš u mape svoga pc-a i tu tražiš gdje si spremio svoju iptv listu(kod mene IPTV.m3u)i kad dođeš do liste stisneš crveno dugme,pa add to bookmark,pa add to bookmark/IPTV,vratiš se sa tipkom return u meni unutar aplikacije i tu se sada nalazi tvoja iptv lista.Danas sam to riješio ali par puta mi nije htjelo otvoriti aplikaciju pa ako bude zezalo trebalo bi probati sa drugim DNS adresama umjesto ove 85..... ili preko aplikacije Accu weather.Ja sam do sada čitao da nikome ne radi iptv direktno na panasonicu,krivo eto radi.Još jednu stvar koju sam pročukao još prije par mjeseci kako gledati UHD satelitske kanale bez 4K sat.risivera,dovoljan je E2 risiver i stream na Panasonic.
faka_mraka Post broj: 268 - Petak, 09.09.16, 07:50
Vojnik
Status:
Quote Satko ()
ima svega, samo klikni na samsung app ima apikacija cudo jedno, imaš po defaltu siptv i ssiptv,
-a može i forkplayer instalacija dns 046.036.218.194 ili 046.036.220.208

Druze jesi li gledo za moj model specificno?
Jer na mom tv nemam tih aplikacija, nemam nijedne aplikacije sto se placa naprimjer, sve su besplatne. Uslikat cu tv pa postavit. I ovu ssiptv sam moram skinuti na stick pa instalirati i imam iptv, ali ta instalacija kao da ne podrzava videoteku od mog provajdera. Ne mogu gledati nijedan strani film, dok domace mogu.
Pa sam mislio fork player instalirati ali i to preko sticka, sta mislis?
Satko Post broj: 269 - Petak, 09.09.16, 19:07
Zastavnik
Status:
Quote faka_mraka ()
Druze jesi li gledo za moj model specificno?
Jer na mom tv nemam tih aplikacija, nemam nijedne aplikacije sto se placa naprimjer, sve su besplatne. Uslikat cu tv pa postavit. I ovu ssiptv sam moram skinuti na stick pa instalirati i imam iptv, ali ta instalacija kao da ne podrzava videoteku od mog provajdera. Ne mogu gledati nijedan strani film, dok domace mogu.
Pa sam mislio fork player instalirati ali i to preko sticka, sta mislis?

da gledao sam d serija tv-a,,,,

-Ovako,
1.prijavi TV kao develop, znači meni pa smartHub pa samsung prijava i i pod id upiši develop, pod lozinku ništa ne upisuj,
2.izađi van nakon što si Tv prijavio kao develop,
3.uđi u moje app, smarthub, i tamo pronađi tools (alati) mislim da se može i crvenom tipkom,,,,
4.dobiješ skriveni meni i tamo odi na ip adress i upiši IP adresu 193.0.61.157,,,,
5.zatim u istom meniju pokreni sync app i fork če se instalirati,,,,,

ako se ne snađeš, slobodno se javi na PM,,,,,

Pozdrav satko,,,,

Poruku je uredio: Satko - Subota, 10.09.16, 09:13
njegos80 Post broj: 270 - Ponedjeljak, 12.09.16, 19:30
Vojnik
Poruka: 6
Status:
Imam jedno pitanje u vezi Fork playera. Instalirao sam i registrovao ali imam problem sa remote fork. Imam lg 39lb650. Ako neko moze da pomogne. Unapred hvala.
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Smart TV - IPTV (Gledanje IPTV putem Smart TV-a)
Page 18 of 26«1216171819202526»
Search:

Forum Chat Samo registrovani clanovi imaju pristup CHAT BOX-u
Gledanje Pay TV kanala bez valjane pretplate je ilegalno, sve datoteke/informacije ovdje su samo za obrazovne svrhe.
Watching Pay TV channels without a valid subscription is illegal , all files/information here are only for educational purposes only.
-"TOP 25 FORUMASA"-

Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist

Sultanovic Forum - All The Best

Molimo vas da iskljucite blokator reklama za nas Forum!

Молимо Вас да искључите блокатор реклама за нас форум!

Ве молиме исклучете го блокатор за нас форум!

Please turn off the ad blocker for our Forum!

Bitte schalten Sie den Werbeblocker für unsere Forum!

S'il vous plaît désactiver le bloqueur de publicité pour notre Forum!

Bize Forumlar için reklam engelleyici kapatın lütfen!

Ju lutemi të kthehet off bllokues ad për ne Forume!

Пожалуйста, отключите блокировка рекламы для нас Форумы!

Моля, изключете блокиране на реклами за нас Forums!

Si prega di disattivare il blocco annuncio per il nostro Forum!

Por favor, apague el bloqueador de anuncios para nosotros los foros!

Por favor, desligue o bloqueador de anúncios para nós Fóruns!

Schakel de ad-blocker voor ons forum!

Harap matikan pemblokir iklan bagi kita Forum!

Vă rugăm să opriți de blocare anunțuri pentru noi Forum!

Proszę wyłączyć blokowanie reklam dla nas forum!

!.يرجى إيقاف تشغيل مانع الإعلانات بالنسبة لنا في المنتدى

請關閉廣告阻滯劑對我們論壇!