Smart TV - IPTV - Page 13 - Forum
Ponedjeljak, 05.12.16
Dobro dosli: Gost | RSS
Novi Postovi  *   Pretrazi Postove  *   Clanovi  *   Pravila Forum-a  *   RSS
Page 13 of 26«1211121314152526»
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber 
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Smart TV - IPTV (Gledanje IPTV putem Smart TV-a)
Smart TV - IPTV
klaker Post broj: 181 - Ponedjeljak, 14.12.15, 21:42
Pukovnik
Poruka: 1244
Status:
Quote seljobeljo ()
Pozdrav svima, procitao sam cijeli thread vezano za smart tv iptv, no medutim nigdje nisam nasao problem slican mojem, stoga molim pomoc ako itko zna. Ukratko, imam lg smart tv i instalirani app ss iptv, putem pc-a sam ubacio internal playlistu i pokazala mi se na tvu, no cim ocu pokrenuti bilo koji kanal, npr. HRT1 pise mi "unable to play" i tako za svaki kanal s te playliste i bilo koje druge playliste sa exyu kanalima. Noob sam u ovom podrucju stoga imajte razumjevanja thnx :).

Sasvim je tacno da sve m3u liste ne idu u tom playeru,pokusaj onaj turski seyirTURK player bez instaliranja nego player i listu na usb a usb u TV i ide bez instalacije

http://www.sultanovic.net/forum/12-1457-1

Samo dve stvari na svetu su beskonacne, svemir i ljudska glupost!
jmnemonic158 Post broj: 182 - Utorak, 15.12.15, 07:31
Vojnik
Poruka: 32
Status:
Quote seljobeljo ()
Pozdrav svima, procitao sam cijeli thread vezano za smart tv iptv, no medutim nigdje nisam nasao problem slican mojem, stoga molim pomoc ako itko zna. Ukratko, imam lg smart tv i instalirani app ss iptv, putem pc-a sam ubacio internal playlistu i pokazala mi se na tvu, no cim ocu pokrenuti bilo koji kanal, npr. HRT1 pise mi "unable to play" i tako za svaki kanal s te playliste i bilo koje druge playliste sa exyu kanalima. Noob sam u ovom podrucju stoga imajte razumjevanja thnx :).

Mogu biti 2 razloga:

1. Lista je istekla ili vise nije aktivna i zato ti se pojavljuje ta greska

2. Ako je smart tv u pitanju
Odes u postavke tv-a,mrežne postavke,dns server i tamo upišeš DNS adresa 84.55.62.75­
suadkuric67 Post broj: 183 - Subota, 19.12.15, 16:16
Vojnik
Poruka: 3
Status:
interesuje me da li postoji neki dr nacin da se dobije iptv link za domace kanale osim ovoga ocitog kome svi mogu pristupiti a da je besplatan ne zbog toga da necu da platim vec vecina ovih sto vode taj card sharing rade par dana pa onda nestanu valjda zbog lose potraznje cisti primjer toga su ovi preko pika unaprijed hvala
nele1050 Post broj: 184 - Ponedjeljak, 28.12.15, 18:27
Vojnik
Poruka: 1
Status:
Poz. strucnjaci koristim IPTV listu na smart LG tve-u preko SSIPTV-a i do sada sam vrlo lahko ubacivao listu imao sam kopiran url stranice i tu upoloadujem listo, no međutim od neki dan mi izbacuje da ta stranica nije vise aktivna, na koji način sad ubacit listu
zukimusic Post broj: 185 - Ponedjeljak, 28.12.15, 22:41
Vojnik
Status:
Dali ima neko ko ima ex-yu i svedske kanale?
Polpk Post broj: 186 - Petak, 01.01.16, 20:30
Vojnik
Poruka: 8
Status:
What about GSS Media on Samsung Smart. Only a User and a Password is needed
sjonuz Post broj: 187 - Petak, 08.01.16, 13:48
Vojnik
Poruka: 2
Status:
Poštovani,

Može li mi neko pomoći kupio sam LG LCD 32 LF592U WebOS 2,0. Nisam baš najbolje upućen u IPTV pa ako je neko željan da mi pomogne sta da uradim kako bi gledao Ex-Yu kanale.

Unapred zahvalan
Edo7596 Post broj: 188 - Subota, 09.01.16, 21:42
Vojnik
Status:
Ljudi imam problem sa listama. Na Samsungu imam instaliran i Smart IPTV i SSIPTV . listu sam kupio od jednog lika i kada mi je posalo test listu sve je rradilo a sada ista ta lista samo aktivirana na mjesec dana ne radi. niti na Smart IPTV niti na SSIPTV. lista je totalno ista i nije mi jasno zasto nece da radi. pise samo cannot connect i to je to.
onda uploadujem svoju listu sa ovim linkovima koje svako ima i ona radi sve ok onda opet uploadujem ovu koju sam nabavio i ne radi a znaci sve je ok sa listom pustim je na VLC radi pustim na mobitelu radi sve je ok sa linkovima.
Pomozite...
Glodavac Post broj: 189 - Petak, 05.02.16, 23:30
Vojnik
Poruka: 11
Status:
Deinstaliraj pa ponovo instaliraj aplikaciju pa onda ponovo uploadaj listu i proradit ce ti.

Tako jucer bilo kod mog prijatelja, isto stalno pisalo "cannot connect" i tek kad smo obrisali i ponovo instalirali app i nanovo uploadali listu sve proradilo normalno.

Smart Iptv aplikacija

Poruku je uredio: Glodavac - Petak, 05.02.16, 23:30
ajdin_muhamedagic Post broj: 190 - Nedjelja, 14.02.16, 20:48
Vojnik
Status:
pozdrav..jel zna neko kako izvuci listu kanala i editora smart iptv aplikacije??
grgaa Post broj: 191 - Ponedjeljak, 15.02.16, 14:37
Vojnik
Poruka: 11
Status:
Poozdrv svima. nznam gdje da pitam pa pitam tu. koji smart tv kupit da se liste lako ubacuju i da nije kompliciran za korištenje do nekih 1000- 1200 eura
njegos80 Post broj: 192 - Ponedjeljak, 15.02.16, 15:08
Vojnik
Poruka: 6
Status:
Ja koristim lg webos i totalno je ok. Koristim OTT player i SSiptv i nijedan nije komplikovan za ubacivanje lista. Sto se mene licno tice veci su mi
problem liste.
gacdra Post broj: 193 - Utorak, 16.02.16, 19:05
Vodnik
Poruka: 151
Status:
liste su uvek problem
...
skyhunter Post broj: 194 - Srijeda, 17.02.16, 12:12
Vojnik
Poruka: 35
Status:
Quote grgaa ()
Poozdrv svima. nznam gdje da pitam pa pitam tu. koji smart tv kupit da se liste lako ubacuju i da nije kompliciran za korištenje do nekih 1000- 1200 eura

Samsung ili LG
kada888 Post broj: 195 - Petak, 19.02.16, 13:06
Vojnik
Status:
Pozdrav, Nadam se da nisam od onih koji puno traze i sve za djabe, Meni je potrebna lista tj ako ima proba lista na 24 sata za smart iptv, pa ako sve bude ok i da se kupi na godinu dana. Molio bih vas da mi liste ili vase ponude saljete na PM. liste koje su mi potrebne su EX Yu, Njemacka Austrija tj sky. Pozdrav

Poruku je uredio: kada888 - Petak, 19.02.16, 13:11
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Smart TV - IPTV (Gledanje IPTV putem Smart TV-a)
Page 13 of 26«1211121314152526»
Search:

Forum Chat Samo registrovani clanovi imaju pristup CHAT BOX-u
Gledanje Pay TV kanala bez valjane pretplate je ilegalno, sve datoteke/informacije ovdje su samo za obrazovne svrhe.
Watching Pay TV channels without a valid subscription is illegal , all files/information here are only for educational purposes only.
-"TOP 25 FORUMASA"-

Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist

Sultanovic Forum - All The Best

Molimo vas da iskljucite blokator reklama za nas Forum!

Молимо Вас да искључите блокатор реклама за нас форум!

Ве молиме исклучете го блокатор за нас форум!

Please turn off the ad blocker for our Forum!

Bitte schalten Sie den Werbeblocker für unsere Forum!

S'il vous plaît désactiver le bloqueur de publicité pour notre Forum!

Bize Forumlar için reklam engelleyici kapatın lütfen!

Ju lutemi të kthehet off bllokues ad për ne Forume!

Пожалуйста, отключите блокировка рекламы для нас Форумы!

Моля, изключете блокиране на реклами за нас Forums!

Si prega di disattivare il blocco annuncio per il nostro Forum!

Por favor, apague el bloqueador de anuncios para nosotros los foros!

Por favor, desligue o bloqueador de anúncios para nós Fóruns!

Schakel de ad-blocker voor ons forum!

Harap matikan pemblokir iklan bagi kita Forum!

Vă rugăm să opriți de blocare anunțuri pentru noi Forum!

Proszę wyłączyć blokowanie reklam dla nas forum!

!.يرجى إيقاف تشغيل مانع الإعلانات بالنسبة لنا في المنتدى

請關閉廣告阻滯劑對我們論壇!