Nedjelja, 19.11.17
Dobro dosli: Gost | RSS
Novi Postovi  *   Pretrazi Postove  *   Clanovi  *   Pravila Forum-a  *   RSS
Page 55 of 82«1253545556578182»
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber 
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Pitanja,komentari,diskusija i ostalo ??? (Ovdje mozete komentarisati,pitati,diskutovati itd...)
Pitanja,komentari,diskusija i ostalo ???
nolte Post broj: 1081 - Nedjelja, 01.05.16, 11:34
Pukovnik
Poruka: 4676
Status:
Quote frnja ()
Ima li netko odavde da zna nešto više o skeniranju iptv kanala...ja sam noob u tim stvarima,a na internetu ima vrlo malo tih stvari,pa ako netko zna neki tutorijal na engleskom ili našim jezicima molio bih da ostavi link
Hvala

Nemam linka ali napisat cu ti neke smjernice , programe , portove i slicno na pm cim uvatim malo vise vremena
elmabau Post broj: 1082 - Nedjelja, 01.05.16, 11:55
Vojnik
Poruka: 1
Status:
Ima li neko dobra Iptv lista za enigma2, gde su zastupni komplet makedonske kanale
dejanmileticdd Post broj: 1083 - Nedjelja, 01.05.16, 17:57
Zastavnik
Poruka: 218
Status:
imam jedno cudno pitanje ako je neko slucajno imao takav problem npr.
link na drugim racunarima telefonima radi a na jednom racunaru ni da pipne dok drugi
linkovi rade bez ikakvog problema znaci samo taj link nece ni na jedan pleyer
mephcg Post broj: 1084 - Nedjelja, 01.05.16, 18:33
Vojnik
Poruka: 52
Status:
verovatno neki proxy problem,mozda imas na tom kompu instaliran hide ip ili mask my ip...
dejanmileticdd Post broj: 1085 - Nedjelja, 01.05.16, 18:49
Zastavnik
Status:
proxy je postavljen svud na automatski
kreso5 Post broj: 1086 - Srijeda, 04.05.16, 13:16
Vojnik
Poruka: 1
Status:
rikanovicforjob, instaliraj program kodi 16.1 jarvis i ondase na njemu instalira croatia on demand-zip fajl.Onda vidis perfektno i bez ikakvih smetnji sve glavne hrvatske programe.Takodjer se mogu gledati arene 1-5 srpske pomocu Vlc playera.ja ih koristim.
ako do sada nemas te programe a hoces ih gledati slobodno mi se javi na : creso@net.hr
dubi Post broj: 1087 - Cetvrtak, 05.05.16, 22:13
Vojnik
Poruka: 63
Status:
Quote nolte ()
Ima li netko odavde da zna nešto više o skeniranju iptv kanala...ja sam noob u tim stvarima,a na internetu ima vrlo malo tih stvari,pa ako netko zna neki tutorijal na engleskom ili našim jezicima molio bih da ostavi link
Hvala

Nemam linka ali napisat cu ti neke smjernice , programe , portove i slicno na pm cim uvatim malo vise vremena

ajd' please pošalji i meni smile
nolte Post broj: 1088 - Petak, 06.05.16, 08:20
Pukovnik
Poruka: 4676
Status:
Quote dubi ()
ajd' please pošalji i meni

poslano i tebi
rolleyes
bleki Post broj: 1089 - Subota, 07.05.16, 06:10
Porucnik
Poruka: 840
Status:
Quote nolte ()
Quote dubi ()

poslano i tebi

Nolte,mozes i meni poslati scener za iptv
hvala
dejanmileticdd Post broj: 1090 - Subota, 07.05.16, 08:13
Zastavnik
Status:
VEC SAM POSTAVLJAO OVO TITANJE SNA LI NEKO IMA LI NEKAKAV PROGRAM
ILI BILO STA SLICNO STO BI MIKSOVALO KONBO LISTU NPR.
ADMIN/ADMIN1 PA DA MIKSA
ADMIN1/ADMIN
ILI
ADMIN / PA DA SAM SLOYI DRUGI REDOSLED HVALA
njokan Post broj: 1091 - Subota, 07.05.16, 12:17
Zastavnik
Poruka: 163
Status:
Ako nije previse,i ja bih molio NOLTE:skener za iptv,i ev.jos par korisnih savjeta.
Hvala!Pozdrav!

.
sedahz Post broj: 1092 - Subota, 07.05.16, 15:18
Vojnik
Poruka: 92
Status:
neko link sloboda-sarajevo?
supermonazlj68 Post broj: 1093 - Nedjelja, 08.05.16, 10:31
Vojnik
Poruka: 97
Status:
poz.. nolte ako može skener tx..
frnja Post broj: 1094 - Nedjelja, 08.05.16, 15:46
Vojnik
Poruka: 52
Status:
Pozz nolte..
Nisam ni vidio poruku pa nisam do danas ni pokusao haha -_-
Uglavnom postavim sve onako kao na slici a izbaci mi samo ip od microsoftove stranice...pa ako bi mi mogao poslati par tih rangeva,pišem ti ovako jer ne mogu na pm
nunomar Post broj: 1095 - Nedjelja, 08.05.16, 19:49
Vodnik
Poruka: 375
Status:
Quote dejanmileticdd ()
ADMIN/ADMIN1 PA DA MIKSA
ADMIN1/ADMIN
ILI

http://www.sultanovic.net/forum/12-1469-1

Poruku je uredio: nunomar - Nedjelja, 08.05.16, 19:52
Dilber Post broj: 1096 - Nedjelja, 08.05.16, 20:13
Potpukovnik
Poruka: 1855
Status:
Quote dejanmileticdd ()
ADMIN/ADMIN1 PA DA MIKSA
ADMIN1/ADMIN
ILI

Ja koristim ovaj ima dosta funkcija i jedan od najboljih

Code
http://www.mediafire.com/download/pra49njszb9x9nn/AIOHNB.rar

Molim da ako zelite da mi se zahvalite povisite mi reputaciju ili mi dajte nagradu umjesto spamovanja po temama, hvala

Pleasse if you want to thank me give me reputation instead of spamming topics, thank you
dubi Post broj: 1097 - Nedjelja, 08.05.16, 20:40
Vojnik
Poruka: 63
Status:
Quote nolte ()

poslano i tebi

Thnx
Evo probah malo skenirati, skužio sam da su to Siol IP portovi pa sam baš i te portove koje navodiš skenirao, jel sam s nekih starih lista znao statuse. Al' što kad neznam statuse , kako da njih nađem? Probah i neke portove na kojima je T2 pa mi izbacilo gomilu, kako da prepoznam koji su za IPTV a koji za ko zna što drugo? A to je za udp, a što je s listama koje koriste user/pass, kao njih skenirati ? gomila pitanja smile pozz
Colareno1 Post broj: 1098 - Nedjelja, 08.05.16, 21:13
Vojnik
Poruka: 74
Status:
Mijenjam Arenu sport 6 za cine+ select

Poruku je uredio: Colareno1 - Nedjelja, 08.05.16, 21:17
Dilber Post broj: 1099 - Nedjelja, 08.05.16, 21:35
Potpukovnik
Poruka: 1855
Status:
Quote dubi ()
Thnx
Evo probah malo skenirati, skužio sam da su to Siol IP portovi pa sam baš i te portove koje navodiš skenirao, jel sam s nekih starih lista znao statuse. Al' što kad neznam statuse , kako da njih nađem? Probah i neke portove na kojima je T2 pa mi izbacilo gomilu, kako da prepoznam koji su za IPTV a koji za ko zna što drugo? A to je za udp, a što je s listama koje koriste user/pass, kao njih skenirati ? gomila pitanja pozz

sto se tice prvog djela pitanja o udp statusima to ti ne mogu odgovoriti jer ne znam koji skener ti je kolega daojer to zavisi od skenera. a drugi dio u vezi dns skeniranja tu imas mnogo nacina, neki su komplikovani a neki ne ali u pocetku su svi. za pocetak trebas napraviti dobru kombo listu jer one se ne djele. Sto vise ljudi ima isti kombo manje ces imati rezultata.

Poslacu ti na pm nesto pa ti razradi za sebe smile

Molim da ako zelite da mi se zahvalite povisite mi reputaciju ili mi dajte nagradu umjesto spamovanja po temama, hvala

Pleasse if you want to thank me give me reputation instead of spamming topics, thank you
nunomar Post broj: 1100 - Nedjelja, 08.05.16, 21:37
Vodnik
Poruka: 375
Status:
Quote Colareno1 ()
Mijenjam Arenu sport 6 za cine+ select

Jel to ovaj kanal?
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Pitanja,komentari,diskusija i ostalo ??? (Ovdje mozete komentarisati,pitati,diskutovati itd...)
Page 55 of 82«1253545556578182»
Search:

Forum Chat Samo reg. clanovi imaju pristup CHAT BOX-u
-"TOP 25 FORUMASA"-
Sav sadrzaj koji se nalazi na nasem forumu sluzi iskljucivo u edukativne svrhe, svaka upotreba i koristenje nelegalnih programa i televizijskih streamova je zakonom kaznjiva, kupite ili se preplatite na legalan program ili televizijski paket.
All content on our forum serves exclusively for educational purposes, every use and use of illegal programs and television streams is punishable by law, purchased or paid to a legal program or television package.
Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist