Pitanja,komentari,diskusija i ostalo ??? - Page 34 - Forum
Petak, 09.12.16
Dobro dosli: Gost | RSS
Novi Postovi  *   Pretrazi Postove  *   Clanovi  *   Pravila Forum-a  *   RSS
Page 34 of 95«1232333435369495»
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber 
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Pitanja,komentari,diskusija i ostalo ??? (Mozde ce nekog zainteresovati ova tema)
Pitanja,komentari,diskusija i ostalo ???
DIVAK22 Post broj: 496 - Utorak, 19.05.15, 16:10
Vodnik
Poruka: 283
Status:
Quote nimla ()
Ako nista bar sam normalan i kulturan, što ti neces nikada biti. pozdrav

Xaxaxa dobar vic pravi komik si ti.
d3go Post broj: 497 - Srijeda, 20.05.15, 13:06
Zastavnik
Poruka: 134
Status:
ko ima iptv sa drima da nije javno stavljena na forume , sa user i pass da ima cento cento kanal , neka mi stavi mail ili skayp ime na pp radi dogovora razmene liste , u zamjenu nudim extra iptv exyu nalog koji če imat samo on i niko vise. nemojte mi stavljat listu na pp , dogovorit čemo se preko maila ili skaypa.

ima li ko listu kanala od cika kure da vidim ponudu kanala koje ima nek mi stavi na pp
DIVAK22 Post broj: 498 - Srijeda, 20.05.15, 14:03
Vodnik
Status:
Quote d3go ()
ko ima iptv sa drima da nije javno stavljena na forume , sa user i pass da ima cento cento kanal , neka mi stavi mail ili skayp ime na pp radi dogovora razmene liste , u zamjenu nudim extra iptv exyu nalog koji če imat samo on i niko vise. nemojte mi stavljat listu na pp , dogovorit čemo se preko maila ili skaypa.

ima li ko listu kanala od cika kure da vidim ponudu kanala koje ima nek mi stavi na pp

Ta lista ot cika kure je stavljena davno ovde na forum.E kako ce imati samo on nalog ot ex-yu lista kad go imas i ti i koj znaje na koliko ljudi si ponudil ova lista.hehehe ma druze ti stvarno mislis ovde ljude za budale.hahahaha
d3go Post broj: 499 - Srijeda, 20.05.15, 15:09
Zastavnik
Status:

aj divak ne seri ,nemas ti pojma sta pričaš, za taj nalog sto ga ja dajem, je samo moj a ja ga nekoristim, zato nepričaj glupost,i ako neznas , mislim da si ti tu samo smetalo svima ,neznam sto si vlasniku dao tog sajta, mozda pare ili .... ,da te još nije maknuo sa tog sajta. ja sam čovjek od reči a ne budala i smetalo ko i ti . ko me zna ,zna da ja nelazem i nikog nediram dok mi nesmeta , i svako ko mi je nesto dao ,dobio je duplo bolje , i tu na forumu sam ljudima vec svasta dao iako nebih trebao
nimla Post broj: 500 - Srijeda, 20.05.15, 19:56
Vodnik
Poruka: 164
Status:
d3go, ma drug pusti ga ne vrijedi nerviranja wink
d3go Post broj: 501 - Srijeda, 20.05.15, 21:04
Zastavnik
Status:
mene tesko iznervirat al moram malo da ga piknem
d3go Post broj: 502 - Cetvrtak, 21.05.15, 11:38
Zastavnik
Status:
ko ima uplatit nalog moja tvoja tv i slične sa područja exyu i htio bi te iste kanale đabe gledat nek mi pusti mail ili skayp ime na pp

sabiram različite iptv sa drima uzete iz područja exyu koje vam rade i da nisu javno stavite i zelite se zamjenit samnom , davam jedan nalog gratis , uz to da ja tu vasu iptv necu koristit . znači vi men jednu i imat čete dve da koristite. poštena ponuda

ko ima cento cento iptv sa user i pass sa drima da mu radi isto dajem gratis nalog

svi koji imate sta za zamjenit nek mi stave svoj mail ili skayp ime na pp , pa čemo posle se dogovorit ( nemojte stavljat liste na pp)
DIVAK22 Post broj: 503 - Cetvrtak, 21.05.15, 15:28
Vodnik
Status:
Quote d3go ()
ko ima uplatit nalog moja tvoja tv i slične sa područja exyu i htio bi te iste kanale đabe gledat nek mi pusti mail ili skayp ime na pp

sabiram različite iptv sa drima uzete iz područja exyu koje vam rade i da nisu javno stavite i zelite se zamjenit samnom , davam jedan nalog gratis , uz to da ja tu vasu iptv necu koristit . znači vi men jednu i imat čete dve da koristite. poštena ponuda

ko ima cento cento iptv sa user i pass sa drima da mu radi isto dajem gratis nalog

svi koji imate sta za zamjenit nek mi stave svoj mail ili skayp ime na pp , pa čemo posle se dogovorit ( nemojte stavljat liste na pp)

Xexexexaxa ajde ljudi navalite na d3go ponuda on je seriozan momak stalno nesto menja kupuje prodaje naloga nikad nista ne koristi kad vi da nesto ce radi dok ste zivi ajde jurus (polako jedan po jedan da moze na svaki da da ponesto na pp).Da znate za svako nesto garantiruje -kako kaze:( ja sam čovjek od reči a ne budala). Ajde navalite na ovi Robin Hood.hahaha
d3go Post broj: 504 - Cetvrtak, 21.05.15, 16:31
Zastavnik
Status:
neznas ti divak mene , ja sam ti stvarno robinhud , ni neprodajem ni ne kupujem al pomagam ljudima zato sto i ja nekada nisam imao nista a zato i imam sada svasta , jer znam da poštujem ono sto se mi je davalo . ako nevjerujes kakva sam ti ja dobričina , napiši sta ti treba da ti pošaljem ako je u mojoj mogučnosti, da neces vise kukat ,kako sam ja neki prevarant , nekad i ja nesto trebam i nekad če ti ljudi kojima ja davam , imat nesto sto meni treba, pa če mi uzvratit uslugu. ako sam koga ikada nategnuo nek se podpiše pod ovo i neka tu javno obrazlozi .

a mogu i oni da se potpisu sto su od mene dobili sta necu imat nista proti. lp.
lecci Post broj: 505 - Petak, 22.05.15, 15:54
Zastavnik
Poruka: 135
Status:
Ima li neko Setanta Sports Euroasia da deli ??? rolleyes
markoh8 Post broj: 506 - Petak, 22.05.15, 19:11
Vojnik
Poruka: 22
Status:
Quote lecci ()
Ima li neko Setanta Sports Euroasia da deli ??? rolleyes

imas ovde, ide preko Acestream-a http://torrent-tv.ru/torrent-online.php?translation=8846
lecci Post broj: 507 - Subota, 23.05.15, 12:26
Zastavnik
Poruka: 135
Status:
http://torrent-tv.ru/torrent-online.php?translation=8846
Ne radi - ili neznam fie
markoh8 Post broj: 508 - Subota, 23.05.15, 13:37
Vojnik
Poruka: 22
Status:
moras prvo da instaliras plejer http://acestream.org/ tto ti je ko vlc plejer pa onda ubaci u listu ove linkove #EXTINF:0,setanta-sports-plus-hd
acestream://db2ac7ea8a661ee647bd53bcad3cd5c4adb21ebe
#EXTINF:0,setanta-sports-eurasia-hd
acestream://ba780809cd040556e9684cd79f8346f310e72bc7
kadra2013 Post broj: 509 - Subota, 23.05.15, 14:35
Vojnik
Poruka: 2
Status:
Kako se otvore ovi kanali sa .ts na kraju?
DIVAK22 Post broj: 510 - Subota, 23.05.15, 15:28
Vodnik
Status:
Quote kadra2013 ()
Kako se otvore ovi kanali sa .ts na kraju?

Sa VLC druze ali sve sa blokirani tako da nema sta da se mucis trazi nesto drugo za gledanje.
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Pitanja,komentari,diskusija i ostalo ??? (Mozde ce nekog zainteresovati ova tema)
Page 34 of 95«1232333435369495»
Search:

Forum Chat Samo registrovani clanovi imaju pristup CHAT BOX-u
Gledanje Pay TV kanala bez valjane pretplate je ilegalno, sve datoteke/informacije ovdje su samo za obrazovne svrhe.
Watching Pay TV channels without a valid subscription is illegal , all files/information here are only for educational purposes only.
-"TOP 25 FORUMASA"-

Converter M3U Playlists Provjerite protok Playlist

Sultanovic Forum - All The Best

Molimo vas da iskljucite blokator reklama za nas Forum!

Молимо Вас да искључите блокатор реклама за нас форум!

Ве молиме исклучете го блокатор за нас форум!

Please turn off the ad blocker for our Forum!

Bitte schalten Sie den Werbeblocker für unsere Forum!

S'il vous plaît désactiver le bloqueur de publicité pour notre Forum!

Bize Forumlar için reklam engelleyici kapatın lütfen!

Ju lutemi të kthehet off bllokues ad për ne Forume!

Пожалуйста, отключите блокировка рекламы для нас Форумы!

Моля, изключете блокиране на реклами за нас Forums!

Si prega di disattivare il blocco annuncio per il nostro Forum!

Por favor, apague el bloqueador de anuncios para nosotros los foros!

Por favor, desligue o bloqueador de anúncios para nós Fóruns!

Schakel de ad-blocker voor ons forum!

Harap matikan pemblokir iklan bagi kita Forum!

Vă rugăm să opriți de blocare anunțuri pentru noi Forum!

Proszę wyłączyć blokowanie reklam dla nas forum!

!.يرجى إيقاف تشغيل مانع الإعلانات بالنسبة لنا في المنتدى

請關閉廣告阻滯劑對我們論壇!